Szkoła językowa Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Poszukuję szkoły językowej od października. Mam ukończone te kursy, które były na studiach B1 i B2, ale z angielskim jest źle. Na tyle lat na ile się tego uczyłem to śmiech na sali :D za rok chciałbym wyjechać za granicę i potrzebuje w rok doszkolić to do takiego poziomu, abym mógł się swobodnie i bez stresu dogadać (nie chodzi mi o jakiś język specjalistyczny tylko o normalną rozmowę, a u mnie mowa kuleje najbardziej).
Fajnie by było gdyby szkoła ta była blisko AGH (ale nie jest to jakiś priorytet). Jest tych szkół multum, a chciałbym wybrać dobrze bo zarabiać i wydawać kase na szkołę, z której nie za wiele wyniose to słabo. Pozdrawiam
Ja także poszukuję czegoś dobrego, zależy mi przede wszystkim na mówieniu, mam dużą blokadę???
Witaj "raaaczej" jeśli temat jest nadal aktualny to polecam Ci Szkołę Językową Glossa, która mieści się oczywiście w Krakowie przy ul. Józefa Dietla 103. Od AGH jest to jakieś 15-30 minut w zależności jakim środkiem transportu będziesz się poruszała. Jeśli pieszo to jest jakieś 2,5 km do pokonania więc krótki około 30 minutowy spacer zawsze wyjdzie na zdrowie:) Jeśli zaś autem do ok 15 minut (w zależności od korków), więc generalnie jest to naprawdę blisko. Ale tak jak zaznaczyłaś nie tyle na lokalizacji Ci zależy a bardziej na kwestiach merytorycznych i fachowości. Glossa jest wiele lat na rynku, kiedyś to ja szlifowałam swój angielski u nich, teraz moja córka uczy się angielskiego. Mają dość szeroką ofertę właśnie również dla zaawansowanych. Więcej info znajdziesz na ich stronie: http://www.glossa.pl . Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam
edytowany przez Ewella_l: 25 sie 2015
Witaj "raaaczej" jeśli temat jest nadal aktualny to polecam Ci Szkołę Językową Glossa, która mieści się oczywiście w Krakowie przy ul. Józefa Dietla 103. Od AGH jest to jakieś 15-30 minut w zależności jakim środkiem transportu będziesz się poruszała. Jeśli pieszo to jest jakieś 2,5 km do pokonania więc krótki około 30 minutowy spacer zawsze wyjdzie na zdrowie:) Jeśli zaś autem do ok 15 minut (w zależności od korków), więc generalnie jest to naprawdę blisko. Ale tak jak zaznaczyłaś nie tyle na lokalizacji Ci zależy a bardziej na kwestiach merytorycznych i fachowości. Glossa jest wiele lat na rynku, kiedyś to ja szlifowałam swój angielski u nich, teraz moja córka uczy się angielskiego. Mają dość szeroką ofertę właśnie również dla zaawansowanych. Więcej info znajdziesz na ich stronie: http://www.glossa.pl Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam
No w Krakowie to też jest sporo sieciówek.
Jeżeli nadal szukasz, to ja polecam Lincolna. Szkoła jest w centrum, więc dojazd spoko, dużo się można nauczyć, fajna atmosfera ;) Przede wszystkim dużo się mówi, a nie tylko gramatyka i wypełnianie ćwiczeń. Jak coś to tutaj link : www.[spam] ;)
Lincoln w Krakowie wyglada OK, pojde tam i sama to sprawdze w tym tygodniu.
Tak szkoła jest długo na rynku
Lincoln jest spoko. Ja ostatnio jak szukałam szkoły faktycznie użyłam tego langzie.pl i powiem Wam że było o wiele łatwiej. Wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba w końcu przeszukiwać 30 stron.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa