Najfajniejsi lektorzy z Warszawy – Wasze historie z nauka języka

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
(Na początku chciałbym się przywitać, ponieważ to mój pierwszy post tutaj)

Od dłuższego już czasu myślę nad zapisaniem się na angielski w Warszawie, ponieważ coraz częściej mam z tym językiem styczność na tle zawodowym, a moja znajomość najlepiej określę jako "komunikatywną" (dogadam się za granicą, obejrzę film typu The Avengers po angielsku czy porozmawiam przez internet)
Chciałbym nauczyć się wreszcie mówić po angielsku płynnie. (np. przydałoby się kiedy mam rozmowę kwalifikacyjną przez telefon z amerykańską firmą i głupio wypadam kiedy co chwilę brakuje mi słowa)

Przechodząc do sedna – szkół w Warszawie jest milion miliardów i ciężko się na coś zdecydować ponieważ w internecie 99% opinii brzmi jak reklama. Chciałbym, żebyście wypisali najfajniejszych lektorów z jakimi mieliście do czynienia w Warszawie, mogą też być szkoły (tylko prosiłbym o opinie dlaczego, bo często po tym łatwo mi określić znowu jakaś szkoła, która powstała wczoraj nie szuka miejsca do darmowej reklamy)
Szukam miejsca, w którym będę mógł uczyć się angielskiego, w małej grupie za rozsądną cenę (nie szukam podejrzanie taniej, ani przerażająco drogiej szkoły)

PS: Tylko nie "English for you"
edytowany przez Shway: 25 lip 2015