TE Sokrates na Ursynowie - kto coś może powiedzieć?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, chcę się zapisać kurs, przekopałam neta w poszukiwaniu szkoły, która mnie nie zrujnuje. znalazłam wspomniane TE Sokrates, na stronce wygląda to fajnie- ceny nie są wysokie, nauczyciele wyglądają spoko, poza tym miałabym blisko, tylko mało trochę nowych opinii jest w internecie- ktoś wie jak to wygląda teraz i może mi coś podpowiedzieć?
Polecam Sokratesa! Chodzę tam już dwa lata i mam zamiar zapisać się na kolejny rok. Do tej pory miałam do czynienia z dwiema nauczycielkami. Polecam szczególnie jedną z nich- Agnieszkę. Miała do nas anielską cierpliwość. Wszystko dokładnie tłumaczyła. Na zajęciach dużooo gadaliśmy (oczywiście po angielsku). Było też sporo gier i zabaw językowych, dzięki czemu nigdy nie było nudno. Można też korzystać z biblioteki językowej. I ogólnie bardzo przyjemna atmosfera.
Jeśli chodzi o Sokratesa to ja też mogę polecić. Chodziłam tam jakis czas jak trzeba było się przygotować do egzaminów - świetni nauczyciele potrafili w ciekawy i przyjemny sposób nauczyć trudnych rzeczy. Najfajniesze w tym wszystkim było to, ze poziom był dość wysoki i warunki fajne a czesne atrakcyjne

 »

Nauka języka