Włocławek?

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam jakiejś szkoły, a tutaj polecali Greenwich, chyba się tam przejdę. Słyszałam o tej szkole, ale nie miałam okazji się tam przejść, a mieszkam niedaleko i często widzę ich reklamę ;) Może wiecie, czy oni mają też inne oferty językowe, może w takich grupach początkowych? Chcę zacząć naukę hiszpańskiego. Co o tym powiecie?
Zdecydowanie polecam! - miła atmosfera+dobra nauka+świetni lektorzy=rewelacja :)
A słuchaj, powiedz mi, co z nauką języka polskiego jako obcego? Ja pewnie się skuszę tam na norweski, ale mam kilku znajomych obcokrajowców którzy ze mną studiują, ale z polskim u nich tragedia ;p polecasz Greenwich, u nich też się tak da? :)
czekam z niecierpliwością, jak potoczy się ta wymiana zdań dwóch profili założonych dzisiaj. Koralina, co tak wolno się przelogowujesz?
Da da, ja się nie uczę polskiego,bo znam go może nie za dobrze, ale zawsze :p, ale moja kumpela uczy w Greenwich polskiego dla przemiłej azjatyckiej grupy. Ja i ona możemy szczerze polecić, poziom dostosowują do każdego :) sprawdź!
Wielkie dzięki ! :)
1. zglaszam watek do usinieca jako reklame
2. dobra szkole stac na wykupienie p-latnej reklamy na tym darmowym forum. Szkola Greenwich z Wloclawka hest biedna, bo nie stac jej na wykpuenie tu platnej reklamy.
Włocławek nie jest wielkim miastem, ale zawsze znajdzie się kilka dobrych szkół
taka szkoła kiedyś działała w Warszawie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa