Szkoły językowe Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Czy możecie polecić dobrą szkołę, która przygotowuje do testów FCE i CAE w Krakowie?
Pochlebne opinie słyszałem o Lincoln.


Pozdrawiam!

Łukasz
Chodzę do Lincolna do grupy przygotowującej się do egzaminu. Myślę, że śmiało mogę Ci polecić, ponieważ przez te kilka semestrów zauważyłem u siebie duży postęp. Poza tym podoba mi się atmosfera, która moim zdaniem ma duży wpływ na naukę. W poprzedniej szkole było nudno, nauczyciele nie wiedzieli co mają przerabiać... nie miałem ochoty chodzić na te zajęcia. W Lincolnie sporo się nauczyć, powinno Ci wszystko wchodzić do głowy szybko i do tego możesz poznać fajnych ludzi.
lukasz6891- dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie ze strony http://www.langzie.pl/ tam znajdziesz szkołę językową dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb:) Szczerze polecam bo wiem że wybór szkoły językowej to ważna decyzja w szczególności kiedy chcesz przystąpic do FCE czy CAE :)

Pozdrawiam!
Polecam Edoo.pl. Odkąd zacząłem tam uczyć, uczę już tylko przez komunikator Skype z prostej przyczyny: taka nauka jest zwyczajnie bardziej skuteczna od nauki w grupie, kiedy to lektor musi dzielić swoją uwagę na kilku czy kilkunastu słuchaczy. Sam się tam uczę francuskiego, a jako językowiec jestem wybrednym uczniem. :)
Jak się człowiek chce nauczyć języka obcego to pyta ludzi najlepiej miejscowych. Krakusi to się akurat dobrze orientują co się w Krakowie dzieje i gdzie najlepiej uczyć się języków. Szkół to tu rzeczywiście dużo, nawet dużo za dużo więc się można naciąć. Zapyatałem kumpla co śmiga po angielsku i nauczył się go w Pl, nei w UK i bez zastanowienia mi powiedział, że szkoła Inter Lang & text. No to tam poszedłem na kurs, dwa lata w tej szkole w dobrym towarzystwie, szkoła kozak. I teraz też już oglądam filmy bez subtitles ;)
Jak czytalam to 'o Krakusach' to zapomniales napisac, ze Krakusy sa znani z tego ze sa skapi i nie wyrzucaja pieniedzy w bloto.
Ja mam bardzo dobre zdanie on Inter lang.
edytowany przez terri: 17 gru 2015
Nie tyle skąpi co rozsądni ;) ILT nie jest super tanie, ale jakością wg mnie tak daleko odbiega od reszty, że te 100 zł nie robi róznicy. Nie czuje, że jestem po kolejnym kursie i nic z niego nie pamiętam tylko wiem, że dobrze trafilem zapisujac sie do tej szkoly. Jak tu zcytam o innych szkołach jakie ludzie problemy mają np. z płatnosciami czy nauką to nie wyobrazam sobie takich sytuacji w Inter Langu. tam jest po prostu uczciwie.
Bardzo duzo slyszalem o ILT pozytywnych opinii. Nie znam tej szkoly z praktyki, ale wiele osob na moim kierusnku bardzo dobrze sie o niej wypowiada, jak o 'czarnym koniu' w tej branzy w Krakowie.
Igorr22 czy możesz mi więcej info udzielić o tej szkole? chcę się zapisać teraz na semestr od lutego czy marca na niemiecki. widzę na ich stronie, że niemiecki też mają. ale chciałabym dowiedzieć się więcej od kogoś kto się tam uczył. jak duże grupy mają? jest napisane na stronie, że prowadzą konwersacje za free dla kursantów. jak to wygląda? napisz mi nawet na przykładzie swohjego angielskiego. pozdrawiam
Grupy są niewielkie co akurat przy nauce języka jest i wygodne i skuteczne, bo każdy ma szansę się wypowiedzieć na zajęciach czy o coś zapytać. Konwersacje i warsztaty mają raz na miesiąc, przybnajmniej tak było z angielskim. są za free, byłem na trzech konwersacjach, bo czas mi nie pozwalał na więcej. Ale to też miła inicjatywa dla wszystkich uczących się w ILT. najlepiej do nich poedejś albo mailem zapytać o wszystko co Cię interesuje, bo Panie w sekretariacie bardzo na plus ;) pozdro
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia