specjalistyczny angielski - sztuka

Temat przeniesiony do archwium.
hej, zawsze interesowała mnie sztuka i na tym się skupiałam i gdzieś mi umknęło że potrzebuję też nauczyć się języka żeby dobrze funkcjonować w tym środowisku. poszłam na studia i już widzę tak dużą przepaść między mną którą nadrobię tylko dość intensywną nauką. czy istnieje szansa żeby brać lekcje u kogoś kto zna się na sztuce jako tako chociaż albo zna język charakterystyczny dla tych kręgów?
Najlepiej czytaj dobre ksiazki o sztuce. Tam jest odpowiedne slownictwo.
książki tak, ale weź to przetłumacz krok po kroku właściwie jak nie masz kogoś biegłego w języku. ja proponuję zapytać jakiegoś wykładowcy o to, oni przecież na pewno będą znać odpowiednie osoby. ewentualnie jak chcesz naukę regularną, korki albo coś to ze szkół z porządnymi nativami znam skrivanek z wawy. stacjonarnie, indywidualnie i w sumie online też chyba mają choć tym się nigdy nie interesowałem bo wolę oko w oko. książek czytam anglojęzycznych dużo ale hobbystycznie, jeśli miałoby to dotyczyć czegoś specjalistycznego to bałbym się później faux pas w towarzystwie po prostu jeśli bym zweryfikował coś błędnie.
Dobry pomysl, zeby zapytac wykladowcy jakie ksiazki on proponuje, a wtedy poszukac kogos kto moze udzielic pomocy.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie