Szkoła językowa - Trójmiasto

Temat przeniesiony do archwium.
Mam dość duży problem - w lipcu wyjeżdżam do pracy do Wielkiej Brytanii. Niby nic wielkiego, bo to praca w hurtowni, ale boję się bariery językowej (mimo że dużo tam Polaków). Mój angielski pozostawia wiele do życzenia... bo jakoś się nigdy do niego nie przykładałem, znam same podstawy. Chciałbym przez te pare miesięcy trochę, że tak powiem podszlifować swoje umiejętności. Zna ktoś/poleca jakąś dobrą i nienajdroższą szkołę językową w Trójmieście? Najlepiej Gdynia albo ewentualnie Sopot...
najlepsze dla Ciebie beda korki u dobrego nativa, zebys przygotowal sie na wymowe.
Ja np chodziłem do Akademii Językowej w Gdyni (http://aj.edu.pl/) i byłem bardzo zadowolony...
Akademia Językowa rzeczywiście jest godna polecenia. Przynajmniej ja i kilkoro moich znajomych nie mamy zastrzeżeń. :)
Poza tym, mają tam fajne promocje, pakiety i świetną kadrę. Zaangażowanie 100% - dla mnie to b ważne.
No i zdecydowałam się na tą Akademię Językową - i chciałam podziękować za polecenie - chodzę tam już od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona - bardzo fajni ludzie i dobre ceny mają...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie