Kursy języka angielskiego w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium
Kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach rozpoczynają się na przełomie września i października, czas trwania 1 semestru 3 miesiące.
Zajęcia dwa razy w tygodniu po 2 lekcji (1 lekcja - 45 minut), przerobione zostanie 60 lekcji.

Trwają zapisy, są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

Przyjdź na test określający twoją znajomość języka w godz. 8.[tel].00 do naszej siedziby przy ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.
Jeśli połączysz kurs językowy w Warszawie z kursem językowym za granicą (dowolny kraj i termin), to uzyskasz 10% rabatu na kurs wyjazdowy. To okazja aby sprawdzić nabyte w LEXIS umiejętności językowe w praktyce.

Ceny semestralnych kursów językowych w grupach 4-8 osobowych w Warszawie - bardzo tanio:
Cena za jeden semestr wynosi: poziomy od A1 do B1 : 840,00 zł (studenci/uczniowie mają 5% rabatu) przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu. Studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 756,00 zł (przy tej kwocie lekcja kosztuje tylko 12,60 zł.)

Cena za jeden semestr wynosi: poziomy od B2 do C1: 900,00 zł (studenci/uczniowie mają 10% rabatu) przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu. Koszt po rabacie to jedynie 810,00 zł.

Cena za jeden semestr wynosi: poziom C2: 1200,00 zł (studenci/uczniowie mają 10% rabatu) przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu. Koszt po rabacie to jedynie 1080,00 zł.

Więcej na stronie:
http://www.lexis.edu.pl/angielski_kursy_angielskiego_warszawa.htm

ZAPRASZAMY! Będziesz miał również rabat na kursy i obozy językowe w Anglii i innych krajach świata .
czy ta reklama jest uzgodniona z administracją serwisu? Bo my tutaj pomagamy z angielskiego za darmo. To może pobędziecie trochę na forum, odpowiecie na kilka pytań i w ten sposób pokażecie, że jesteście dobrą szkołą?
@mg
Tak, ale to co Ty proponujesz to jest nie do przyjecia przez ta szkole, przeciez oni tego nie POTRAFIA robic.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia