Szkoła online do przełamywania barier w mówieniu

Temat przeniesiony do archwium.
Część, pewnie taki temat przewijał się już tutaj wiele razy niemniej poszukuję szkoły online/nauczyciela, który podniesie mój językowy level, a w szczególności, odblokuje moje zdolności do rozmów :) Obecnie mój poziom to jakieś A2/B1. Czy ktoś doświadczony może mi coś polecieć, też pod kątem tego co w takim wypadku jest lepsze, czy zajęcia w małej grupie, czy wręcz przeciwnie do takich celów najlepiej nadają się lekcje sam na sam z nauczycielem. Dodam tylko, że pracuję w IT, stąd jakieś elementy języka biznesowego byłyby również wskazane. Pozdrawiam
Cześć! Polecam ci serdecznie szkołę Choices (https://choices.com.pl/). Jak się na nią zdecydujesz to na samiutkim początku na rozmowę umówi się z tobą lektor bądź lektorka, podczas tej rozmowy ustalone zostanie, na jakim faktycznie poziomie jest twój angielski, no i dzięki temu będzie wiadomo pod jakim kątem z tobą pracować :) Kwestia tego czy lepiej pracować w grupie czy jednak sam na sam z nauczycielem to przede wszystkim twoja indywidualna sprawa, ale możesz o to też jak najbardziej zapytać na spotkaniu :)