Angloville

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Czy ktoś z Was brał udział w wyjeździe Angloville? Bardzo chciałabym w przyszłym roku w wakacje pojechać na taki obóz (w Polsce), ale mam dużo wątpliwości. Kurs pewnie nie należy do najtańszych I nie chciałabym wyrzucić tych pieniędzy w błoto, bo okaże się, że jednak jest za intensywnie I za ciężko. Mój poziom (potwierdzony w dwóch szkołach językowych) to B2+, mam kurs I rozmówki z nativeami, ale chciałabym zanurzyć się w tym angielskim 24/7, a tylko taki wyjazd mi to umożliwi. Nie wiem, czy dam sobie radę I zastanawiam się, czy organizatorzy najpierw sprawdzają nasz poziom I uczciwie mówią, że dana osoba może sobie nie dać rady. Inaczej jest jednak rozmawiać z kimś godzinę dwa razy w tygodniu, a inaczej 24/7. Chciałabym poprawić mój akcent, naprawdę się rozgadać I uzyskać taka... lekkość podczas mówienia, być bardziej naturalna. Zastanawiam się, czy taki obóz jest tylko dla osób mega zaawansowanych, znających 80% angielskich słów czy jednak osoby mające pojęcie (dość przyzwoite) o angielskim też skorzystają z takiego kursu. Z ich opisu wynika, że jednak to musi być już spory poziom zaawanasowania, min c1, bo piszą o pracy I studicach za granicą, więc... Będę wdzięczna za każde opinie, najbardziej za te naprawdę rozbudowane :)

« 

Pomoc językowa