Writing classes

Temat przeniesiony do archwium.
jestem na IV roku na UAMie nagle okazało się, że połowa studentów ma problemy z przedmiotem o wdzięcznej nazwie \"Piasnie\"...niestety, zaległości wcześniej czy później wychodzą na wierzch:(( problemy są nawet z napisaniem streszczenia jakiegoś artykułu...
czy ktoś może mi polecić jakiąś stronę która mi w tym pomoże?!

thank you very much:))
Dziewczyno jak ty się uchowałaś!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem na I roku ifa we wrocławiu i juz mam za sobą pierwsze liczne doświadczenia w pisaniu streszeń! piszemy na kazdych ćwiczeniach, nie ma innej opcji ale za to rezultaty juz widac! nie do wiary , to co wy robicie na ćwiczeniach z praktycznej nauki jezyka????
MOJA RADA: USIĄDZ SOBIE WGODNIE PRZY BIURECZKU, CHWYĆ W ŁAPKE DGŁUGOPIS I STRESCZAJ PO KOLEI SWÓJ ULUBIONY MAGAZYN ZAGRANICZNY, NP. TIMES, ALBO NEWSWEEK, TO DZIAŁAAA!!!!!!!!
P.S; UWIELBIAM ANGELINE, TO JEST MOJ IDEAL KOBIECEJ URODY
masz racje.....na PNJA mialam pisanie, ale lektorzy sobie ten przedmiot olewali i teraz są wyniki...
a tak przy okazji. chyba wcale nie pisaliśmy streszczeń, miałam pisanie na 2 i 3 roku, ale zaczęliśmy od argumentative papers, potem opinion essay, solutions to problems.....i tak wyszło...gdybym od razu była na UAMie byłoby inaczej....te 3 lata robiłam filologię angielską w szkole prywatnej,,,mam licencjat, ale zdecydowanie nie polecam tego typu edukacji....

dzięki za reakcję z Twojej strony i życzę Powodzenia!!
angelinę polubiłam od czasu gdy obejrzałam w kinie 60 sekund...jest super i jako kobieta i jej charakter...extra!
tez bardzo lubie ten film. a jezeli chodzi o prywatne szkoly to bardzo nie polecam, znam pare osob co zrezygnowalo po roku, zostali bez zadnego papieru,szkoda czasu i kasy.
teraz juz to wiem, po 3 latach...lepiej sie przekonac późno niz wcale, tylko jakim kosztem!! a teraz właśnie męczę to summary....i już niczego nie jestem w związku z tym pewna....
pozdrawiam!!
Temat przeniesiony do archwium.