Czy ktoś może polecić jakąś szkołę w Angli czy w I

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś może polecić jakąś dobra i niedrogą szkołę w Angli czy w Irlandi. w której był .?
tez prosze o odzpowiedz na to pytanie!plissss
Zapraszam na naszą stronę internetową www.cambridge.com.pl pod koniec stycznia 2004, na której umieścimy aktualną ofertę cenową na wyjazdy językowe do szkół w Wielkiej Brytanii. Wielu klientów wielokrotnie korzystało z naszych ofert wyjazdów edukacyjnych do Wielkiej Brytanii, Irladnii oraz na Maltę. W przypadku zainteresowania naszą ofertą proszę o kontakt: [email]
czesc zadalem niedawno podobne pytanie ale pozostalo ono bez odpowiedzi. to co udalo mi sie ustalic do tej pory to - biura pośreniczace (chyba nie pobierające zadnej oplaty przynajmniej ceny ich kursów sa takie same jak na stronach tych szkół)
www.mojlondyn.pl
www.asenglish.xo.pl/wbrytania
www.londyn.org
www.angielski-londyn.pl
www.polska-anglia.co.uk
kwatery
www.kwaterylondyn.com
www.accommodation.com
www.accommodationlondon.co.uk
www.vienna-group.co.uk
www.accommodationforstudents.com
i takie oto
londynek.net
www.polacy.strefa.pl
pozdrowienia
PS
Jak już bedziesz tam to podziel sie wrazeniami na forum ( odnośnie szkoly którą wybrałeś )
Witam

dzieki za linki kiedyś na nich byłem sa nawet niezłe.Ciekawy jest link o kwaterach www.kwaterylondyn.com

a tutaj mam coś fajnego do wyboru do koloru :)

www.naukajezyka.pl
Ja w zeszłym roku wyjechałam do szkoły do Londynu do International House. Jest świetna ale bardzo droga. Można wyjechać z nią do Londynu, New Castle, Bath i Dublina. Dokładne informacje są dostępne na stronie internetowej polskiego oddziału tej szkoły. Jeśli ktoś ma trochę gotówki to warto. Mają ciekawe wycieczki, super social program, niesamowici lektorzy, wielonarodowościowe klasy, zajęcia na wysokim poziomie i pełna gama pozocy: biblioteka, videoteka, gabinety do słychania kaset. Zajęcia są ciekawe. Polecam.
powiem którko...miesiąc w Londynie w szkole Embassy CES... wykłady na Universytecie Londyńskim (fajna buda :) wszystko organizowane prze firmę JDJ Bachalski. Profesjonalnie. Ja akurat mieszkałam w centralnym londynie ..wszędzie blisko piękna dzilnica Bloomsbury. Polecam gorąco...
polecam szkole DUO w warszawie tam zalatwiaja super szkoly w Angli tel 692-14-68
polecam bardzo wyjazdy jezykowe do londynu z DUO bylo super tel 692-14-68
a moze ktos byl z JDJ?moze napisze swoje wrazenia,mysle aby jechac do Londynu albo Dublina.Pozdro!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe