Studia i praca w Bradford

Temat przeniesiony do archwium.
Planuję wyjazd do Bradford we wrześniu. Nie mam żadnego certyfikatu, obecnie jestem na II semestrze filologii angielskiej. Jeśli ktoś też sie wybiera bądź też tam już mieszka to proszę o kontakt. Nie wiem od czego najpierw zacząć,poza tym uświadomcie mi czy jest w ogóle jakikolwiek sens tak późno tam jechać? Chciałam jeszcze podejść do sesji w lipcu, jeśli się jednak przeciągnie na poprawki to we wrześniu będzie ciąg dalszy:/ Help!!
siemka :) eJJ ja się wybieram do Angli pod koniec sierpnia przewozem z biurem ORBIS:) łap moje [gg] :)dogadamy sie i możemy razem jechac razniej będzie;)więc odzywaj się niema co:) trzeba juz powoli to planowac;)
llk;;klkkkkk;k;lkl;
Cześć! Jeśli nie wyjechałaś jeszcze do anglii to chętnie nawiążę kontakt.Chce tam jechać w lutym 2007 po sesji zimowej.Nikt z moich znajomych sie tam nie wybiera,a ja marzę o studiowaniu w okolicach londynu. Jeśli więc jeszcze nie wyjechałaś, albo już masz coś załatwione i mogłabyś powiedzieć mi jak to pozałatwiałaś byłabym super wdzięczna! pozdrawiam! moje [gg] .Jeśli kto inny wybiera sie do uk w 2007 to chętnei pogadam:)
jest serwis poświęcony życiu w Bradford www.bradford24.pl