ANGIELSKI W BIZNESIE-gdzie mozna studiowac?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! Gdzie jeszcze mozna studiowac ANGIELSKI W BIZNESIE,oprocz Sosnowca i Opola...chodzi mi generalnie o Uczelnie PANSTWOWE.Chyba ze znacie dobre skzoly prywatne,to bardzo prosze...z gory dzieki!!!
Moge Ci polecic prywatna szkole - WSJO w Poznaniu. jest tu taka specjalnosc: filologia angielska z HND in Business - czyli studiujesz anglistyke i realizujesz progam j. angielskiego w biznesie. Ten program Higher National Diploma in Business to troche tak jak studia ekonomiczne-konczy sie uzyskaniem brytyjskiego certyfikatu studiow ekonomicznych. To program realizowany wspólnie z Solihull College w UK. Jesli cie to interesuje, to zajrzyj moze a strone WSJO www.wsjo.poznan.pl
jeszcze wiem, że Częstochowa, wyższa szkoła lingwistyczna, 3 letnie, prywatna,
oraz wyższa szkoła państwowa też w Cz-wie, 3 letnie, państwowa.
chodziło o wyższą szkołe pedagogiczną, nie państwową, sorry!
no tak .... ta WSP w Czestochowie nie wiele prezentuje na swojej www, moze macie jakies informacje co do programu studiów i kadry, i na jakim poziomie to sie wszystko odbywa, Pozdrawiam
kolegium jezyka biznesu na uniwersytecie slaskim
Nio wlasnie,moglabys przedlozyc troszke wiecej info na temat KJB w Sosnowcu?Jesli nie sprawi Ci to klopotu,to prosze o maila,bym mzoe wlasnie tam studiuejsz,a mi zalezy na zebraniu wiadomosci i opinii-rozumiesz...na tym,co czyni czlek stojaacy przed wyborem danego kierunku studiow.Z gory dzieki Z!!!
Czekam na kolejne posty
[email] postaram sie pomoc :)
oczywiscie owinno byc [email] :)
witam pięknie!!
Mam do ciebie ogromną prośbę.... nie wiem czy KJB znasz z własnego doświadczenia, bo szukam kogoś kto mógłby mi powiedzieć coś na temat egzaminów:) Bardzo chciałabym dostać się na dzienne języka angielskiego ale egzaminy opisane w informatorze trochę mnie przerażają!! Prawdę mówiąc trochę bardziej niż trochę! :)
Jeżeli mogłabym Cię prosić o jakieś informacje albo jakiś namiar będę bardzo wdzięczna!
Z góry dziękuję! Pozdrawiam!! :)

Ania
Powiem szczerze, ze nie mam zielonego pojecia jak beda wygladaly egzaminy w tym roku bo podobno ma bys tylko pisemny. Jak ja zdawalam byl pisemny i ustny i to glownie ustny decydowal o wszystkim. Mysle jednak, ze jezeli jest tylko pisemny to nie moze byc az tak trudny jak np ten w zeszly roku (zdalo kilka osob). Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.