Metoda CALLANA - Warszawa - szkoła?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
Mam pytanie o metodę Callana: czy jest to skuteczna metoda nauczenia się jęz. angielskiego, czy jesteście zadowoleni? Nie znoszę uczyć się gramatyki...jakiegokolwiek języka:) Czy możecie polecić mi szkołę w Warszawie, która naprawdę skutecznie uczy jęz. angielskiego metodą Callana, szkołę z której jesteście zadowoleni?
Bardzo dziękuję za Wasze porady!:)
polecam akademie nauki na nowogrodzkiej - profesjonalne podejscie do tematu.
Hej, ja sie uczylam angielskiego metoda callana i zwykla rownoczesnie. musze przyznac, ze mnie metoda c. bardzo odpowiadala, uczylam sie zasad bez uczenia.. bo tak mozna powiedziec. wchodzi ci wszystko do glowy samo. oczywiscie zalezy to przede wszystkim od tego czy jestes "sluchowcem". W rzeczywistosci, juz w kontaktach z obcokrajowcami zdazalo mi sie powiedziec cos zupelnie naturalnie i nie wiedzialam skad wzielam taka forme gramatyczna, wyrazenie czy czas zastosowany i czesto wydawalo mi sie ze moze zle, a jednak to dziala metoda callana... i okazuje sie ze uzywasz jezyka swobodnie i o dziwo!! poprawnie.rnnatomiast gorzej jesli chodzi o pisownie. o ile moj angielski wydaje sie dobry mowiony, o tyle pisany jest kiepski... i to tez wez pod uwage. pozdrawiam