Jaką szkołe najbardziej polecacie w Krakowie??

Temat przeniesiony do archwium.
Jaką szkołe językową polecacie najbardziej w Krakowie??
Site?Bitish School? Gama Bell? Może inne... piszcie
poszukaj w archiwum
Ja polecam szkołę językową MAK na ul.Wielickiej.Sama się tam wybieram..może razem będzie raźniej? :)
Ja polecam Gama Bell.
ja polecam TOP metoda Callana -są w hucie i na westerplatte przy dworcu
i Progress też Callan jak chodziłam to był na Syrokomli przy kinie Kijów ale podobno otworzyli też filię
obydwie ok ale Progress wiecej zajęc ma ze native speakerami-ciut lepszy
TYLKO NIE EMPIK!!! Proszę o kontakt wszystkie osoby, którym szkoła językowa Empik w Krakowie nie chce oddać pieniędzy po rezygnacji ze szkoły: [email]
Szkoła ma kiepski poziom, więc wiele osób rezygnuje, ale oni chyba wolą zarabiać na naciąganiu na kasę, a nie na nauczaniu.
Przez przypadek trafiło na siebie kilka oszukanych osób i nie zamierzamy odpuścić draniom. Na pewno jest nas więcej, a pewnie niektórzy nawet nie wiedzą, jakie mają prawa, więc każdy to chce może dołączyć do nas.
Jeśli zapłaciłeś np. za pół roku i zrezygnowałeś po miesiącu, to zgodnie z prawem powinni Ci oddać za te niewykorzystane 5 m-cy.

Było dużo głosów, że raport Newsweeka o szkołach językowych był przekrętem - ja się nim sugerowałam wybierając Empik i niestety przekonałam się, że pogłoski o przekręcie muszą być prawdą. Nie mam pojęcia jak ta szkoła mogła zająć jakiekolwiek dobre miejsce w rankingu.
ja wybrałem Inter Lang&Text i jestem bardzo zadowolony, chodziłem do jednej z tych 3 szkół (nie powiem której^^) i była straszna kicha, a w ILT jest napradwe dobrze
Ja chodzę do Victoria Center na obrzeżach Krakowa. Są świetni lektorzy i niedrogo w porównaniu z innymi szkołami w Centrum, super atmosfera.
Mnie namawiają na GLOBAL w Wawie moja kumpela jest zachwycona http://www.globaltc.eu/
Zupełnie się nie zgadzam z tą opinią na temat szkoły języków obcych EMPIK,chodzę do tej szkoły już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Świetni lektorzy, ciekawe zajęcia i szybko widać postępy nauki.Do tej pory nie miałam żadnych problemów ani z lektorami (a miałam już zajęcia z trzema) ani z załatwieniem czegoś w recepcji.Polecam wszystkim EPMIK!
Ja mieszkam na al. Słowackiego więc do większości szkół mam blisko. Chodziłam do Poligloty - porażka, każdy tam był niekompetentny a lektorka dramatyczna. Empik spoko ale bez rewelacji. Teraz znalazłam nową metodę nauki - Avalon i szkołę która od zeszłego roku otworzyła swoją filie w Krakowie na Karmelickiej. My SPEED - uczą tak jak w Callanie ale atmosfera jest super i efekty dużo szybsze. Chodzę od zeszłego roku i będę chodzić w tym też. Więc mogę polecić że sprawdzona i godna polecenia.
Szalonooki, jeśli mogę wtrącić swoje dwa grosze to polecam Centrum Edukacji Lingua na os. Bohaterów Września 1a/c. Chodzę tam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę!! :)

Pozdrawiam
czy naprawde musisz az tak reklamowac ta szkole? Ja wiem ze sa lepsze.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa