Gdynia- pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, szukam szkoły w Gdyni którą mógłbym zacząć np. jutro, oraz chodzić w bardzo nieregularnych godzinach(możliwość dostosowania sie do mnie ;p)jako ze pracuje co tydzień inaczej i do tego studiuje.
Ktoś mógłby jakąś szkołę polecić??
No chyba nie ma takiej szkoły(za dużo opini o Speak-Up sie naczytałem wiec ona odpada)to o prośba o polecenie jakiejś szkoły w Gdyni która nauczyłaby mnie "szybko" mówić lepiej(bądź widoczne byłyby szybkie postępy):)
Witaj, jestem z Gdyni. Ciężko będzie Ci znaleźć taką szkołę! Na jakim poziomie angielskiego jesteś? Pozostają Ci lekcje prywatne, albo samodzielna nauka (http://redpp.com).
Poziom to mam slaby a "ucze sie"(nie mozna tego nazwac nauka bo co nauczycielka to gorsza) od ponad 10 lat. Wlasnie tez teraz patrze ze chyba sensowniej bedzie mi brac lekcje prywatne i uczyc sie sam niz do jakiejs szkoly sie zapisywac
Jak chcesz możemy spróbować uczyć się razem, np. skype, GG, wymieniać się spostrzeżeniami, itp. Co Ty na to?
No głupi pomysł to nie jest:)
Tyle ze jak siedzę w domu na kompie to są godziny nocne bo tak w ciągu dnia to jestem w pracy;/
Szkoda:( Ja w nocy raczej nie siedzę przed kompem.
Temat przeniesiony do archwium.