City School - może ktoś coś wie?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy rzeczywiście nikt z Was nie miał jeszcze kontaktu z tą szkołą?
chodzę do tej szkoły od ponad pół roku. jest ok. super lektor. i to właśnie jego zasługa że mi się podoba. przez 3 tygodnie mieliśmy zastępstwo. była lektorka zupełnie niezorientowana w nauczaniu i powiem szczerze że jakbym trafiła na nią od początku to nie uczyłabym się już tam. wszystko zależy od tego kto uczy a nie od szkoły. i tak moim zdaniem jest we wszystkich szkołach.
i jeszcze co do city to mają śmiesznie niskie ceny. 490 zł za 60 h w wakacje, w ciągu roku jest 690. grupa ok 10 osób. chyba najtaniej w warszawie.
a Czy mozesz podac namiary na tego lektora??
wiem tylko że nazywa się Marcin. niestety nie znam nazwiska.
jeżeli zapytasz w szkole powinni wiedzieć o kogo chodzi. jest on dosyć wysoki i potężny.
a jaki jest adres www tej stronki?bo nie moge znalezc:(
www.cityschool.pl
juz znalazlam hehehe i nawet odwiedzilam,i nawet test zrobilam do FCE-pozytywne wrazenie
jaki test? ta stronka to kompletna amatorszczyzna..szkółka pewnie też
stronka faktycznie mało ciekawa.
szkoła jeżeli chodzi o wygląd też nie robi dobrego wrażenia. ale uczą dobrze
Gdzie miesci sie ta szkola?
a pamiętasz może jak miała na imię tamta lektorka? Ja teraz chodzę do takiej jednej i też nie jestem zadowolona... może to ta sama?
chodze juz 6 semestr, jestem bardzo zadowolona - jest dobry poziom nauki ok, mozna sie czegos nauczyc nowego. ja chodze na bemowie ul borowej gory chyba 4 polecam panią Eweline, nazwiska nie znam (zmieniła stan cywilny, ale stare to czaban:P obecne jest jakos na N) bardzo dobrze sie z nią pracuje, jest wyluzowana, mozna sie posmiac na zajeciach - własciwie nie pamietam takich zajec na jakich bym sie nie smiała! jest poprostu super, ze checią chodze do tej szkoły i nie mam zamiaru sie nigdzie przenosic! no chyba ze p. Ewelina bedzie nas chciała opuścić:P grupy max 10 osob, a ceny 400 - raz w tygodniu za semestr, a dwa razy w tygodniu - 700 za semestr. polecam JELONKI z panią Eweliną na czele!!!!
stronka uboga i nieciekawa, ale szkoła jest wporzo. jak nie chodzisz do niej to sie nie odzywaj, bo nie masz racji.
niezły angielski oby tak dolej nara
SIEMA WYKAPANY ANGIELSKI UCZE SIE Z NIEGO PRAWIE 2 LATA I TEŻ UCZE SIE Z PWN ALE Z ANGIELSKIEGO MAM NA KONIEC 4+ I TO WSZYSTKO Z ANGOLA KTÓREGO SIE UCZE NARA WYKAPANY ANGOL
[wpis usunięty]
sluchaj jak mozna sie wypowiadać na temat szkoły do ktorej sie nie chodzi?! piszą tu ludzie ktorzy wiedzą cos o nauczaniu i ogolnie o tej szkole, a nie Ci ktorzy 'costam kiedys od kogostam uslyszeli' bede sie klocic bo (wierz lub nie) są tam tacy lektorzy ktorzy są swietni, potrafią nauczyc, znalezc kontakt z uczniami i poprostu zainteresowac !!!! i nie wmawiaj mi ze tak nie jest, bo ja moge poprzeć swoje zdanie niepodważalnym argumentem - p. Ewelina (Jelonki, powstańców śląskich), a ty jakie masz argumenty ? slucham...
w city school uczy ten sam native co w metropolitan, inni lektorzy też uczą w różnych innych szkołach. city school jest o wiele tańsza
Ja tam też chodzę (w centrum) i powiem tak. Ja trafiłam podobno na ekstra lektora - Carmine. Młody chłopak, pochodzi z Canady i świetnie uczy. Podobno gdybym poszła do innego to umiałabym 20% mniej!!
Mi się tam podoba! :)
Zachęcam by pójść do Carmine'a, a do innych to nie mam pojęcia, więc raczej nie polecam, bo nie wiem co bym polecała! :P
Witam, a co powiecie o hiszpańskim w city school ?
jeden wielki obciach
zastanawiam sie nad kursem wakacyjnym w tej szkole, podobno w tym roku kosztuje 499 zł za semestr chyba jedna z najtańszych ofet w W-wie. Czy ktoś może mi powiedzic czy w to jest wliczonych koszt podreczników i czy naprawde warto. Boje się że trawię na jakiegos kiepskiego lektora. JUz kiedys miałam takiego "nauczyciela" który nie umial odpowiedziec na najprostrze pytanie i troche przez niego starciłam czasu i mozliwości poglebienia swojej wiedzy.
Miałam opowiedzieć jak jest w tej szkole. Rewelacji nie ma ale jest ok. Mała grupa (6 osób), lektor jest ok, cierpliwy i widac, że umie angielski. Lokal tez nie jest zły. A biorąc ich cene to jest nawet lepiej niz dobrze. W każdym razie po tych kilku lekcjach ja jestem zadowolona.
Jedyny minus, to że uczymy sie tylko z NEW Headwya - nie robimy żadnych innych ćwiczen ani tekstów z innych ksiażek niz tych kóre sa w tym podreczniku i ćwiczeniach do niego w komplecie. Co dla mnie jest dziwne, bo jest kilka dobrych ksiązek, z których zagadnienia sa lepiej omówiane niz w Headwayu. Ale jak nie daja to trudno - ja sobie dodatkowo przerabiam inne ksiązki
Uważam mogę te szkołe polecic innym
świetna szkoła super atmosfera:) lektorzy profesjonalni szczególnie jeden z kanady:) Polecam
dwwewe
City school - chce tam się zapisać na angielski. Do City school chodzi znajomek i mówi OK. Czy ktoś może aktualnego i wiecej?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Inne