Pilnie potrzebna opinia:D

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Czy ktoś z Was ma może wiedze nt szkoly jez.ang.i niem.
ILT (Inter Lang&Text) w Krakowie???

Może mozecie polecić jakąś inną szkołe (z wyj. International Hause, Sttairway, EMPIK...)

Jako, że czas sie decydowac....jesli moglibyscie kilka slow wystukac na powyzszy temat :D
Polecam Callan na Straszewskiego 21 oprocz tych co wymienilas.
Polecam callana jesli LUBISZ TOWARZYSTWO STRASZYCH PAÅ„. Mialam dziwne wrazenie ze tylko ludzie po 30 tam chodza, hmm ciekawe dlaczego...:) Poza tym test jest smieszny, tlumaczysz jakies glupie slowka typu - leg, mouth ble ble ble a pozniej ustny no i tu juz lepiej, gorzej z lekcjami. Przychodzisz a oni zakazuja Ci robic notatki...cala lekcja wyglada tak ze zdaja pytania a Ty odpowiadasz, ja o malo nie zasnelam na swojej! Osoboscie raczej polecam szkoly uczace tradycyjna metoda, a nei jakies 'cudotworcze' typu callan itp. B dobra szkola jest York, sama sie tam uczylam przez rok i bardzo mi sie podobalo ( zdalam CAE na A) Ponadto magazyn "dlaczego" uznal ja za najelepsza szkole w Polsce;) www.york.edu.pl -> tutaj mozesz zasiegnac nieco informacji na temat szkoly.
bzdury wypisujesz! nigdy nie bylas w szkole o ktorej napisalem wczesniej i twoja opinia jest zupelnie nieprawdziwa.
dzieki za wypowiedzi :] mimo iz tak odmienne....
może dodam, że problem polega na tym iż w testach kwalifikacyjnych zdaje na pre-FCE a podczas konwersacji na Advanced...wolę się przyłożyć i brnąć do przodu....
slyszałam, ze Callan to dobra skzoła ale przede wszystkim dla poczatkujących i ludzi, którzy posiadaja bariery w mówieniu....
...
a moze po prostu warto się samemu przyłożyć, szkoła szkołą...narzuca systematyczność...ale liczy się ile damy z siebie....

niemniej....z niecierpliwością oczekuję na wszelkie wasze uwagi i sugestie :)))
Po pierwsze - nie wiedziałam, że jestem "starszą panią" :-) Mam 31 lat. Po drugie, nie wydaje mi się, żebyś mogła obiektywnie ocenić tę szkołę, skoro zdawałaś na CAE. Callan przygotowuje do FCE i raczej nie wyżej, a i tak przed FCE trzeba robić specjalny kurs, który z Callanem podobno nie ma nic wspólnego. Poniżej FCE, wydaje mi się, że to może być dobra metoda.
A jeśli chodzi o test wstępny to jest przeznaczony dla ludzi o bardzo zróżnicowanej znajomości języka, więc nie ma się co dziwić, że zawiera także banalne pytania.
popytaj znajomych, niech oni ci podpowiedza
Temat przeniesiony do archwium.