Siedlce- AP czy NKJO?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Już w październiku planuję studia w Siedlcach powiązanych z językiem angielskim.
Bardzo prosiłbym o opinie, czy lepiej byłoby studiować filologię angielską na AP (ponoć marny poziom...) czy może na NKJO. Osobiście chciałbym uniknąć mieszania języków i nie uczyć się także rosyjskiego tak jak jest to na AP, ale zarazem nie jestem pewien czy NKJO to szkoła po której można byłoby dalej się kształcić w danym kierunku.
Bardzo prosiłbym o opinie obecnych studentów tych uczelni oraz tych aspirujących na nie :) (miło byłoby wiedzieć że nie tylko ja zmierzam w tym kierunku :P)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
Ja też startuje na Akademie i NKJO, jednak wolałbym dostać się na Akademie ale tylko z tego powodu, że oferują tam filologie angielską z rosyjskim, którego uczę się od 10 roku życia i chciałbym dalej doskonalić ten język. Chociaż z drugiej strony wydaję mi się, że poziom nauczania angielskiego jest lepszy na NKJO. A jak długo uczysz się rosyjskiego?
NKJO górą! gwarantuje lepszy poziom nauczania NIZ NA AP i dyplom licencjata UW!!! Poza tym fajni wykladowcy, atmosfera i w ogole! POLECAM!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Business English