kurs wakacyjny- Krakow

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Mam dwa pytania,:)
1) znalazlam juz pewien kurs wakacyjny, ktorym jestem zainteresowana, ale jest to tylko general English czy ktos slyszal o kursie wakacyjnym, ktory bylby specjalistyczny np medyczny? business albo legal English ze wzgledu na profil moich studiow mnie nie interesuje

2) pamietam, ze kiedys przez przypadek, ze jedna ze szkol jezykowych w Krakowie oferuje roczny kurs angielskiego podczas ktorego uczysz sie slownictwa z wybranego przez siebie zakresu biologii, psychologii, techniki itd. Niestety nie moge sobie przypomniec o jaka szkole chodzilo :( czy ktos kojarzy?? bo niestety wyszukiwanie w google nie zdalo rezultatu :(
Niestety nie kojarzę, ale mogę polecić Ci naszą szkołę. Prowadzimy zajecia z języka z wykorzystaniem technik pamięciowych, co daje oszałamiające efekty. Dodatkowo mamy różne kursy tematyczne. Np. creative writing, dla filologów, tłumaczy, pisarzy. Prowadziliśmy również business english, legal english. Co tylko sobie zamarzysz. Jedyny warunek, to oczywiście grupa. Nie wiem co aktualnie Cię interesuje, więc nie wiem czy w tym momencie będzie jakaś startować. A jeśli masz grupę (kolegów ze studiów) - to kurs może Cię kosztować nawet 0 zł. Zapraszam do skontaktowania się z nami. [email] polecam również stronę www.easymnemonic.com.pl.
Pozdrawiam serdecznie
Easy Mnemonic