Kursy do FCE we Wrocławiu?????

Temat przeniesiony do archwium.
Poradźcie mi do jakiej szkoły we Wrocławiu najlepiej iść na kurs przygotowujący do FCE!!! Z góry dzięki :)
cześc, ja chodziłam od Oxford language Center na ul Kiełbasniczej , mam wyniki dopieor w sierpniu, ale ale myslę,ze skzoła przygotowuje barzdo dobrze do egzaminu. Uczylismu sie z ksiązki Knockout. Dodatkowym atutem jest to, iz lektorzy są wymagającyco 2 tyg są szczególowe testy z całego unitu, ponad to cena za semestr nie jest taka wysoka ok 740 zł a ja zapiszesz sie do 11 wrzesnia to wynosi 690. jesli natomiast cena nie gra roli to propnuje British Council, podobno oni przygotowują najlepiej, twoi lektorzy beda jednocześnie egzaminatorami. ta wygoda jednak sporo kosztuje, bo jest to bezsprzecznie najdrozsza szkoła. Ale nie martw sie: jesli chcesz zdać, to tak na parwde nie ma znaczenia gdzie się uczysz, tylko ile i , oczywiście, musisz robisz testy aż do znudzenia! polecam biblioteke British Council, tam znajdziesz szeroki wybór testów, Powodzenia!
Ja uczęszczałam do International House i uważam, że ta szkoła jest świetna. Super lektorzy i wogóle. Minusem jest dość wysoka cena- ok 2000 zl za rok. Ale polecam
Serdeczne dzięki za odpowiedź :)
a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat szkoly przy Insytucie Anglistyki UW tj. Englisch Language Center?
Ja polecam International House. A jeśli chodzi o English Language Centre to to jest właśnie British Council
>a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat szkoly przy Insytucie
>Anglistyki UW tj. Englisch Language Center?
To jest inaczej tak zwany Britush Council, jedna z najlepszych szkol i jeden z najlepszych kursow, chociaz tam nie opowiadaja sprosnych dowcipow, tylko z dostaniem sie tam moja byc problemy .....przynajmniej kilka lat temu byly. Aha, pomimo, ze wykladowcy tam to tez zarazem egzaminatorzy, to zasada na egzaminie jest taka, nie wolno Ci wejsc na ustny do osoby, z ktora miales/as kontakt , to znaczy do osoby, ktora Cie uczyla.
British Council !!!
British Language Centre - www.blc.pl
Najlepsza wg. Newsweeka szkoła angielskiego we Wrocławiu!!!
Greg
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE

 »

Redakcja