Dobra szkoła językowa w stolic

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam w miare dobrej szkoly jezykowej w Warszawie. Szczegolnie chodzi mi o przygtowanie do CAE no i tez jakas rozsadna cena za kursy... Plizzz!!! Pomozcie....
International House na Noakowskiego 3 . Szczegóły?
Pozwól, że wykończona upałem, odeślę Cię do mojego postu na innym forum:

Do CAE świetnie przygotowywał Pierce. Niestety nie wiadomo czy wróci po wakacjach do Polski - ale może będą jacyś nowi dobrzy lektorzy??
Potwierdzam, IH to b. dobra szkola. Przygotowywalem sie tam do CAE, zdalem na B w 3-ciej klasie ogolniaka.
Poszukuję dobrej szkoły przygotowującej do egzaminów Cambridge. Bardzo zależy mi, aby szkoła ta była jak najbliżej Piaseczna, szczyt zadowolenia osiągnęłabym gdyby taka znajdowała się ona w samym Piasecznie (Będę mieszkała w Piasecznie). Bardzo proszę pomóżcie
Dzieki wielkie!

Zajrzalam na ich strone i wydaja sie ok. I pewnie w pazdzierniku sie zapisze... Raz jeszcze dzieki.
>Poszukuję dobrej szkoły przygotowującej do egzaminów Cambridge.
>Bardzo zależy mi, aby szkoła ta była jak najbliżej Piaseczna, szczyt
>zadowolenia osiągnęłabym gdyby taka znajdowała się ona w samym
>Piasecznie (Będę mieszkała w Piasecznie). Bardzo proszę pomóżcie
cześć!
Ja chodziłam do Lingwisty w Piasecznie, przygotowywałam się do FCE, jest fajnie, zdałam egzamin, trochę ciasnawo, ale fajni nauczyciele. Spróbuj tam.
[wpis usunięty]
metodyści są najlepsi
jestem u nich od wielu lat i może się przyzwyczaiłam
teraz jestem na kursie rocznym do CAE, który nie jest tani (1600 za semstr, 2x75min tyg)
sama za to płacę, sądzę, że jest w czym wybierac w wawie i ceny są konkurencyjne
alez reklama! chcialoby sie sparafrazoweac kartke wywieszana na drzwiach biur: \"Naganiaczom dziekujemy!\" ....i ewidentnych reklam wyglaszanych przez osoby powiazane ze szkola nie bierzemy pod uwage. A moze sie myle....?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Szkoły językowe