Jersey-czy ktoś tam był?

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam ludzi którzy byli lub są na wyspie Jersey i pracowały tam. Chodzi mi głównie o ludzi wyjeżdżających z krakowskiego Open Mind!
Ponad pol roku temu wypytywalem tu i gdzie indziej o te firme i zadnych odpowiedzi. Kilka lat temu na Jersey wysylala jakas firma z W-wy (miala w nazwie \'job\') ale zrezygnowali.
Byłem na rozmowie w Open Mind jakies 2 miechy temu i do tej pory sie nie odezwali...albo to sciema albo poprostu mają taki zawał ofert
A czy coś o nich wiesz?
wlasnie mi odpowiedzieli z Open Mind i nie wiem czy sie zdecydowac, pomozcie!!
Hej.Ja nie bylam w Jersey ale jade/lece tam w pazdzierniku.Obecnie szukam transportu,nie wiem czy autobusem czy samolotem.A co to jest to open mind??mialbys tam jechac do pracy czy jak??pozdrawiam serecznie
Ja wlasnie jestem na Jersey.Najlepiej (najtaniej) jest dostac sie tutaj jadac do Londynu autokarem a z Londynu samolotem. Odradzam podroz przez Francje (brak bezposredniego polaczenia i duzo przesiadek)
ludziska napiszcie cos blizej o tym Open Mind bo wyszukiwarka nic nie wie na ten temat
Dziekuje Agnieszka za odpowiedz.Bede musiala tak zrobic jak piszesz :)
A moglabys mi napisac o zyciu tam??jacy tam ludzie mieszkaja??dlugo tam juz jestes??sorry ze cie tak wypytuje,ale mozesz mi po prostu pomoc :)dzieki bardzo..pozdrawiam
a jak tam trafiłas ,przez jakąs polską firme ? jak jest z pracą mozna samemu poszukac jakies zajęci ?
pozdrowionka
Bylam pol roku. Zobacz moje zdjecia z wyspy www.viann.and.pl
Byla na Jersey pol roku i pracowalam w pensjonacie. Open Mind jest w porzadku, to oni mi zorganizowali ten wyjazd. Wyspa jest przepiekna ale i nieduza. Zobaczcie moje zdjecia z Wyspy Jersey www.viann.and.pl
Droga Anell jeśli coś kolwiek wiesz na temat tej wyspy prosze odpisz jakie są warunki.
Droga Anell jeśli coś kolwiek wiesz na temat tej wyspy prosze odpisz jakie są warunki. [email]
firma ta job center, ale niestety zostala przejest przez jakas inna, i slad po niej zaginal, szkoda bo byly super warunki wyjazdu
Czesc wybieram sie na wyspe do pracy moj pracodawca zapewnia mi zakwaterowanie na polu namiotowym w duzym namiocie gzdie mam mieszkac z innymi pracownikami chcialem zapytac czy nie orietujesz sie jak to wszystko wyglada i czy sa to w miare przyzwoite warunki i pytanko czy jest to jakos ogrzewane bo mial bym tam mieszkac do pazdziernika.Pozdrawiam
rstjs
Temat przeniesiony do archwium.