TOEFL fees

Temat przeniesiony do archwium.
Cheść. Szukam informacji na temat płatności za ten egzamin (innnych niż kartą kredytową) A jeśli chodzi o karty to czy ktoś wie czy honoryją opłaty wirtualną kartą płatniczą (np. mBanku)
Cześć. W zeszłym roku zdawałem TOEFLA. Miałem kłopoty z płaceniem kartą (wirtualnę). W końcu udało mi się zapłacić czekiem bankierskim Banku CITYBANK.
Trzeba wysłac oryginał


>Cheść. Szukam informacji na temat płatności za ten egzamin (innnych
>niż kartą kredytową) A jeśli chodzi o karty to czy ktoś wie czy
>honoryją opłaty wirtualną kartą płatniczą (np. mBanku)
Jaką walutę wybrać do zapłaty i skąd wziąć \'\'telegraphic transfer selling exchange rate of the U.S. dollar equivalent\" potrzebny przy przeliczaniu dolarów na inne waluty. Byłem w PKO BP ale oni nie mają zielonego pojęcia na ten temat.
Tomek,czy na twoim czeku bankierskim był jakiś bank amerykański wraz z jego adresem? Czy wysłałeś ten czek do RRC (Holandia)?

>Cześć. W zeszłym roku zdawałem TOEFLA. Miałem kłopoty z płaceniem
>kartą (wirtualnę). W końcu udało mi się zapłacić czekiem bankierskim
>Banku CITYBANK.
>Trzeba wysłac oryginał
gdyby udało ci sie znaleźć odp na to jakże podstawowe pyt. to daj jakoś znać [email] dzieki
robert na kogo wystawiałes czek bankierski skad miałes adres i nr kąta na jaki wystawiałes. i w jaki sposob płaci sie od razu w dolarach
Cześć! czek wystawia PKO SA (ten z żubrzykiem) za 10 zł w dolarach (przynosisz dolary ze sobą). Czek dostajesz tego samego dnia lub następnego. Trzeba tylko znać adres (bez numeru konta i adresu). Wpisujecie adres: Educational Testing Service TOEFL P.O. Box 6152 Princeton NJ [tel]USA i na ten sam adres wysyłasz czek oraz formularz aplikacyjny. Powodzenia!
A czy to jest czek za egzamin papierowy czy komputerowy? Czy komputerowy można zdać z Warszawie? Jeśli ktoś chce mi pomóc w zdaniu tego egzaminu to prosiłabym o odezwanie się na mój mail: [email]
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc bo muszę zdać ten egzamin do września a narazie jestem zielona. Z góry dzięki wszystkim miłym ludziom:))
czy jest to opłata za egzamin komputerowy czy papierowy Toef?
Temat przeniesiony do archwium.