Wyjazd do Anglii 2015

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, jestem w 3 klasie liceum, w tym roku matura.. Lecz co po maturze? Nie mam pojęcia i dlatego nie chcę iść na studia, żeby tylko iść, bo "tak wypada", wolę zrobić sobie "gap year" zastanowić się co chcę robić i dopiero podjąć odpowiedni dla mnie kierunek, i mianowicie szukam osób, które nie wiedza co chcą robić po liceum tak jak ja, chcą zrobić sobie rok przerwy i wyjechać do innego kraju, zarobić pieniądze, nauczyć się języka :)
Wiadomo z kimś zawsze jest raźniej, niż samemu :)
Hej, mam dokładnie tą samą sytuacje i to samo zdanie co ty. 3 kl liceum, maturka za 2 miechy, a co później.. nie wiem, jeszcze kilka miesięcy temu studia były dla mnie przymusem, ale zrozumiałam, że skoro nie wiem co chce robić, to nie będę się na siłę pchać skoro nie muszę. Kilka dni temu wpadłam na pomysł, żeby wyjechać na studia do UK przez EPISTEME, oni pomagają ze wszystkimi papierami, ale przeczytałam kilka forum i doszłam do wniosku, że nie dam rady studiowac w jezyku angielskim, bo nie potrafie go na tyle dobrze, wiec ostateczny pomysl to zrobic sobie gap year , ustabilizowac sie troche, doszkolic jezyk np.w collegu z ESOL, zarobic i te sprawy. Stracham sie mocno, a moi rodzice chyba mi tego nie wybaczą, bo jestem jedynaczką, ale raz sie żyje. Mam rodzinę w Londynie, dlatego chciałabym najbardziej tam coś znaleźć, ale ponoć jest drogo.
Hej :D ja w zeszłym roku pisałam maturę i nie wiedziałam na co iść na studia w porównaniu do reszty osób z mojej klasy więc stwierdziłam ze zrobię sobie rok przerwy no i mija już niedługo rok a ja dalej nie wiem na co iść jedno co wiem to to że mam zamiar wyjechać do Anglii czyli następny rok przerwy :P tylko ze mogę najszybciej dopiero w lipcu ponieważ do czerwca mam jeszcze szkołę muzyczną.
Hej hej!
Wynajmuję pokoje w Anglii. Jednocześnie służę pomocą w założeniu konta bankowego, załatwieniu NIN i ogarnieciu wszystkich innych problemów i problemików.

Mój facebook:
https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1

e-mail:
[email]

Nie chcę sie wdawać w dyskusje na forum więc zainteresowanych zapraszam na PRIV.
Pozdrawiam!
Michalina
Hejka. W czerwcu/lipcu 2016, mam zamiar na stałe wyjechać do Anglii. Aktualnie mam 18 lat. Szukam jakiejś kompanki, która chciała by również wyjechać. Zawsze razem raźniej. Mam na myśli wynajem wspólnie mieszkania oraz zwykłego ludzkiego wsparcia/przyjaźni. Jestem normalną, szczerą osobą. Mój e-mail: [email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia za granicą