College, co i jak?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, w tym roku kończę 3 klasę gimnazjum, we wakacje rodziną wyjeżdżamy na stałe do Londynu. Ponieważ jest już marzec czas zacząć zastanawiać się nad szkołą. Szukałam blisko (przyszłego) miejsca zamieszkania i znalazłam - Ealing Hammersmith & West London College - jednak przeczytawszy wymagania (np. na psychologię) - (http://www.wlc.ac.uk/course_file.asp?p_kc=L11016&hstry=go;stu=U;qua=ALevels) - szczerze mówiąc - załamałam się. Wymagane są oczywiście oceny z GCSE, ale w moim wypadku nawet, gdyby były brane pod uwagę oceny ze świadectwa, nie ma szans na B z historii, (a tym bardziej z psychologii i socjologii, których nawet nie ma w Polsce). Na podstawie czego będą rozważać przyjęcie mnie? Gdybym nie dostała się, powinnam podjąć roczne przygotowania do GCSE? Aplikacje do collegu można wysyłać mailem, wiem, że mogą zaprosić mnie na interview. A gdybym została przyjęta, kiedy się o tym dowiem? Czy będe miała wystarczająco dużo czasu na znalezienie innej szkoły?
Napisz do szkoły. Na twoim miejscu zrobiłabym te GCSE a później myslala o czyms innym. Inaczej nie dasz sobie rady.