szukam kogos kto zechcialby ze mna wyjechac w ciemno do Wielkiej Brytanii

Temat przeniesiony do archwium.
witam mam 21 lat szukam kogos chetnego kto chcialby ze mna wyjechac w ciemno do Uk, narazie mozemy tylko popisac i pospekulowac gdzie kiedy itp, szukam osob tylko zdecydowanych na wyjazd w ciagu np 2 miesiecy... moj jezyk angielski jest srednio slaby, nie moge sie dogadac ale troche rozumiem, cwicze nad tym, mam nadzieje ze jak wyjade naucze sie lepiej, bylem juz 1 raz w Anglii i bardzo mi sie spodobalo i zalapalem troche angielskiego.
zainteresowani lub chetni popisania o tym zapraszam :)
Wez ze soba z 1000 funtow jadac w ciemno bys nie musial spac gdzies na dworcu najtansze beda b&b bo gdzies musisz spac prawda a reszta juz jak los pozwoli...
A więc forumowiczki jak jakieś są ponawiam ogłoszenie może i śmieszne i naiwne, nie oceniajcie, a hejterów będę ignorował pewnie z czystej zazdrości mi będą docinać. Szukam zdecydowanej dziewczyny na wyjazd za granicę bo samemu smutno a tak będzie raźniej i finansowo i w ogóle jedno na drugim będzie mogło polegać i się wspierać toż wiadomo i nasi rodacy już tam są gdzie zmierzamy ale zawsze jest jakieś ale. Oryginalnie zmierzam do UK czyli Anglii czy tam Wielkiej Brytanii jak zwał tak zwał lecz nie wykluczam krajów jak Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, Szwecja, Finlandia czy Austria ale w północnej Anglii byłem troszkę a więc mam tam wszystko na start co potrzeba by zacząć nowe życie bo nic mnie tu nie wiążę z moim krajem miastem i takie tam a więc nie mam wyboru kasa się kiedyś skończy decyduję się na emigrację na dodatek jestem sam i nie mając nikogo łatwiej mi będzie migrować po europie za pracą. W związku z tym może znajdę tu jakąś chętną nie tyle co zdesperowaną ale taką co ma podobną sytuację i chcę się wyrwać stąd czy na jakiś czas czy na stałe. Generalnie byłoby fajnie się spotkać ale ta polska duża a rozmowa przez skype czy telefon to wiemy jak to jest a więc może dziewczyny z lubelskiego i okolicznych województw jak macie chęć i nóż na gardle to zapraszam we dwoje zawsze lepiej nie zginiemy. Dziewczyny zdecydowane od 18 lat do 30 lat dlaczego no bo w moim przedziale wiekowym z babcią 45 lub 50 lat nie będę dzielił pokoju logiczne toż takie panie mogłyby być prawie moimi matkami a więc przedział 36 w górę odpada ewentualnie 35 lat maksymalnie. Cóż zobaczę czy którakolwiek się ze mną skontaktuje wiadomości proszę kierować na: priv, gadu-gadu: 51882586, lub e-maila: [email]
Odpowiem odpiszę do/dla każdej ja i tak i tak wyjadę bo zabukowałem już sobie bilet do Doncaster-Sheffield ja tam nie zginę ale wolałbym preferowałbym wyjechać z kimś a za razem kto wie... toż na chłopski rozum wiemy że i opłaty byłyby tańsze, dojazdy do pracy, ogólnie. Mam plan i go zrealizuję na żywioł nie jadę bo namiot i dworzec Wiktorii by mnie czekał ale też od początku tam będę startował damy radę:) czekam więc na propozycje do usłyszenia/do zobaczenia