Szkoła w anglii po gimnazjum.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Mam pewne pytanie a więc chodzę do gimnazjum w Polsce igdy skończę mam zamiar wyjechać zagranicę i tak kontynuować naukę. I tu pojawia sie moje pytanie:
1.Gdzie musiałabym składać podania , w sensie gdzie by mnie przydzielono? (Jestem z 9 lutego 2001)
2. Ile lat nauki bym tam spędziła bo czytałam że będę musiała coś powtarzać i trzeba 2 lata doliczyć i szczerze to się troche pogubiłam.
3. Jakie papiery, dokumenty musiałabym dowieźć?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
09.02.2011 - to masz 15 lat. Tutaj masz problem, bo do 16 lat idzie sie do High school (podstawowka), a pozniej do college. Data urodzin przypada od 1.09 do 31.08, tak ze ty jeszcze bylabys teraz w ostatnim roku High school. Staraj sie do 'college' zapytaj co potrzebuja. W college bedziesz robila A levels. Musisz pokazac im wszystkie swiadectwa itp. no i udowodnic ze jez. ang jest na odpowiednim poziomie, bo bedziesz w klasie z nativami.
Nie wiem kto Ci powiedzial ze bedziesz musiala cos powtarzac - najlepiej zapytac sie u zrodla i nie wierzyc ludziom ktorzy malo wiedza, albo podac mi strone gdzie tak jest napisane.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa