Au Pair Gravesend, Kent

Temat przeniesiony do archwium
1.06.2014
Witajcie dziewczyny -
ta informacja jest dla wszystkich dziewczyn które poszukują nowej rodziny-host familly w UK. Byłam przez ostatnie pół roku w rodzinie Mike S, Claudia V. z jednym dzieckiem(Thomas, 4lata)
http://www.aupair-world.co.uk/aupair_detail?a=1648840#letters
Gravesend, Kent POSZUKUJĄ NOWEJ AU PAIR OD 06.2014
Na profilu jest o mnie informacja, że opuściłam rodzinę ze względów zdrowotnych. To prawda mam problemy zdrowotne jednak miałam zaplanowany urlop na najbliższe dwa tyg. by pod reperować swoje zdrowie podczas urlopu. Pragnę dodać, że gdyby wszystko było by dobrze wróciłabym po urlopie. Uwierzcie to nie miałoby sensu.
Uprzedzam UNIKAJCIE WIELKIM ŁUKIEM tej rodziny choćby stawiali Wam jak najlepsze warunki!!!! Mi też wydawało się, że już lepiej nie znajdę. Zdecydowałam się na przyjazd, spędziłam tutaj sporo czasu a z miesiąca na miesiąc było tylko gorzej. Rodzina informowała mnie o kilku poprzednich au pair- BZDURA!!! Kilkanaście jak nie więcej!!!. Pracują od rana do wieczora cały tydzień. Więc rozpoczynając pracę z samego rano 6-7am kończyłam przed 8pm. Liczą się dla nich tylko pieniądze, więc każda okazja jest dobra żeby potrącić cos z au pair kieszonkowego. Uszkodzenia, jakieś bilety cokolwiek...na prawdę...To chyba mentalność włoszek.
Wiec kiedy proponują teraz super ekstra warunki kiedy Thomas pójdzie do szkoły nie wierze w poprawę sytuacji.
Oszustwa, wykorzystywanie to norma. Obiecywanie pomocy, lekarzy, kursów, bzdura...wszystko tylko pod ich interes.
Dałam im bardzo dużo, elastyczność, pomoc wszystko co chcieli, opiekę nad dzieckiem, wychowanie, sprzątanie kiedy ich sprzataczka nie przychodziła...prasowanie koszul, swetrów...w czasie 2 h mojego wolnago czasu a w zamian otrzymałam słowa krytyki, nienawiści i oszustwa. A na koniec słowa manipulacji względem dziecka. A na dodatek zostałam okradziona na koniec i by odzyskać moją własność musiałam za nią zapłacić. OPUSZCZAJĄC TĄ RODZINĘ PRZESZŁAM HORROR- ZAMKNELI MNIE W DOMU, by wyłudzić ode mnie pieniądze.
NIE MAM NIC WIĘCEJ DO POWIEDZENIA, JEDYNIE NIE PISZCIE SIE NA NICH!!!!
NIC NIE ZYSKACIE

« 

Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie