Malta z Atasem

Temat przeniesiony do archwium.
hej!
mam pytanie wybieram sie w tym roku w wakacje na Malte z biurem podróży Atas, właśnie byłam na ich stronie i oglądąłam najnowszą ofertę http://czas-na-malte.pl
Był juz ktos z Atasem na Malcie, alb oz innymi biurami. Powiedzcie jak wygląd ataki obóz?
Ja nie bylam al e bede :) mam zarezerwowany wyjazd 14.07 do st.julian do szkoly sprachcaffe. z tego co mowili w biurze zapowiada sie fajnie, bo jest to caly kampus z basenem itd. pozatym patrzylam, ze na stronie sprachcaffe ceny sa identyczne, wiec jak sie wykupi wyjazd z atasu to jest to w tej samej cenie, a wszystko jest zorganizowane od.poczatku do konca
Hej, ja byłam z atasem w zeszłym roku na Malcie w hotelu Bella Vista w Quawrze. Naprawdę - wrażenia nieziemskie. Jak dla mnie na samym kursie uczysz się niewiele, jedyne co zapamiętałam to headline i cereals ^^ Ale głównie chodzi o rozmowy z obcokrajowcami i samo to, że nie mieszkasz z Polakami, więc coś tam musisz wykombinować, aby się porozumieć ;) Ogólnie bardzo polecam, do Anglii lecę w tym roku, ale jeszcze namawiam rodziców na Maltę, bo naprawdę warto.
Hej, mam plan jechac w tym roku we wrzesniu, zastanawiam sie nad szkołą, biore pod uwage tylko te akredytowane. Zalezy mi na bardzo luźnej atmosferze w szkole oraz możliwości poznania jak najwiecej młodych ludzi - gdyz póki co wybieram sie sama, ponadto chciałabym przy okazji sie torchę pobawić - to bedą moje wakacje. Możecie mi napisac więcej o Sprachcaffe, czy dobrze jest mieszkać przy szkole, jaka jest srednia wieku na kursach dla dorosłych (ja przed 30). AnettaSt - może Ty wiebierasz się we wrzesniu?
Będę wdzięczna za wszelkie rady i wksazówki :).

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe