Szkoła językowa w Londynie wraz z zakwaterowaniem

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam pytanie zamierzam wyjechać do szkoły językowej do londynu na kilka miesięcy mógłby ktoś polecić w miare dobrą i niezbyt drogę szkołę jęz. w tym mieście, która oferuje też zakwaterowanie? A może jest ktoś na forum kto też zamierza wyjechać do londynu i wtedy np można wspólnie poszukać mieszkanie do wynajęcia? jeśli ktoś jest zainteresowany to podam do maila
Cytat: asia115
Hej mam pytanie zamierzam wyjechać do szkoły językowej do londynu na kilka miesięcy mógłby ktoś polecić w miare dobrą i niezbyt drogę szkołę jęz. w tym mieście, która oferuje też zakwaterowanie? A może jest ktoś na forum kto też zamierza wyjechać do londynu i wtedy np można wspólnie poszukać mieszkanie do wynajęcia? jeśli ktoś jest zainteresowany to podam do maila

Pracuję w angencji TEE, która jest agentem zagranicznych szkół językowych. Mogę polecić dwie szkoły, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom: King Street College (najtańsza) oraz Tti School of English.
Jeżeli wybierasz się na dłuższy kurs niz 1 miesiąć nie musisz rezerwować zakwaterowania na cały wyjazd. Polecam wykupić zakwaterowanie przez szkołę na ok 3 - 4 tygodnie (cena tygodnia zakwaterowania organizowanego przez szkoły jest wyższa od ceny kursu) i w tym czasie szukać tańszej opcji (np, zamieszkać wspólnie z innymi uczniami szkoły - ogłoszenie o wolnym pokoju w takim mieszkaniu można znaleźć na tablicach ogłoszeń w szkole).
Jeżeli ten czas okaże się nie wystarczający - to zakwaterowanie zarezerwowane przez szkołę można przedłużyć na kolejny tydzień, czy dwa.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

« 

Ogłoszenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie