kursy językowe zagranicą

Temat przeniesiony do archwium.
Jaki jest mniej więcej koszt wyjazdu na dwu tygodniowy kurs językowy do Londynu. Co organizator zapewnia, jak wyglądają zajęcia?
Wszystko zależy w jakim terminie zamierzasz się wybrać. Na pewno w środku sezonu letniego jest znacznie drożej niż poza sezonem wakacyjnym. Ja dwa razy jeździłem ze szkołą językową Lang z Warszawy i jak ostatnio przeglądałem ich stronę to trafiłem na ciekawą i niedrogą propozycję wyjazdu właśnie teraz w lutym lub marcu. Sama zobacz: http://www.lang.com.pl/kursyzagranica/aktualnosci/273-wyjechane-znizki-na-kursy-zagraniczne-2.html a najlepiej zadzwoń lub napisz do nich bezpośrednio.
Polecam Summer Universities, czyli właśnie takie kursy językowo-kulturowe organizowane latem przez uczelnie. Więcej możliwości na naukę za granicą znajdziesz tu http://carolangue.blogspot.com/2016/03/wakacje-z-jezykiem-zagraniczne-staze.html :)
Zapraszam firmy JPEdukacja z przyjemnością doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą i optymalnie najtańszą opcję. http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/londyn/

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia