Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

kursy językowe zagranicą

Temat przeniesiony do archwium
Jaki jest mniej więcej koszt wyjazdu na dwu tygodniowy kurs językowy do Londynu. Co organizator zapewnia, jak wyglądają zajęcia?
Wszystko zależy w jakim terminie zamierzasz się wybrać. Na pewno w środku sezonu letniego jest znacznie drożej niż poza sezonem wakacyjnym. Ja dwa razy jeździłem ze szkołą językową Lang z Warszawy i jak ostatnio przeglądałem ich stronę to trafiłem na ciekawą i niedrogą propozycję wyjazdu właśnie teraz w lutym lub marcu. Sama zobacz: http://www.lang.com.pl/kursyzagranica/aktualnosci/273-wyjechane-znizki-na-kursy-zagraniczne-2.html a najlepiej zadzwoń lub napisz do nich bezpośrednio.
Polecam Summer Universities, czyli właśnie takie kursy językowo-kulturowe organizowane latem przez uczelnie. Więcej możliwości na naukę za granicą znajdziesz tu http://carolangue.blogspot.com/2016/03/wakacje-z-jezykiem-zagraniczne-staze.html :)
Zapraszam firmy JPEdukacja z przyjemnością doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą i optymalnie najtańszą opcję. http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/londyn/

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia