Ryanair

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 382
mam prośbę..jeśli jest ktoś, kto mógłby udzielić mi kilku informacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej i samego kursu w ryanair-proszę o kontakt przez [gg]
czesc, mam pytanko do ASI- STWEARDESSY. od dluzszego czasu rozwazam prace dobrych w liniach lotniczych. mieszkam w niedaleko Heathrow co jest dodatkowym plusem. Otoz, od wrzesnia ide na univerek w Londynie- business with tourism. Rozwazam takze fundation degree. Czy mozesz mi odp. jakie kwalifikacje sa potrzebne do pracy w crew cabine? czy moze to byc licencjat tu otrzymany czy moze wystarczy odpowiedni kurs roczny np. w collegu sa kursy typowo ksztalcace do pracy na pokladzie. na co zwracaja najwieksza uwage przy rekrutacji? i jeszcze jedno-jaki jest limit jesli chodzi o wiek? bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
witam wszystkich!!!!jesli ktos wybiera sie na kurs ryanair to niech dobrze to przemysli!!!!!!to co mowia na spotkkaniach organizacyjnych w Polsce a to co jest na kursie to neibo a ziemia!!!!!sama czytalam wszystkie komentarze, ktore sa tutaj i nie wierzylam.chcialam sie sam przekonac no i sie przekonalama;-)))jedynym plusem tego kursu jest to ze poznalam ZAJEBISTYCH LUDZI!!!!!!mam nadzieje, ze wszystkim tym ktorzy zostali sie powiedzie!!!!!trzymam za Was mocno kciuki!!!!!!PAULA NIEZLA KSYWKE CI DALI;-)))TRZYMAM ZA CIEBIE NAJMOCNIEJ KCIUKI I MAM NADZIEJE,ZE SIE JESZCZE SPOTKAMY!!!!!NA POKLADZIE OCZYWISCIE JAK BEDE LECIALA DO BERGAMO;-))))BEDZIESZ NAJLEPSZA CABIN CREW!!!!!!POZDROW WSZYSTKICH!!!!BUZKA!!!!
Mowie Wam, Idzcie do Virgin Atlantic albo British Airways! Robimy niby to samo ale chodzi tez o prestiz! :-)
heja
ja dostałam sie na kurs do Dublina juz w kwietniu ,ale jakoś tak zeszło i wybieram sie na kurs dopiero od pazdziernika. To co tu piszecie to masakra....czy naprawde tak to wyglada? czy kurs jest do przejscia i czy jest na normalnych zasadach? Jak z zakwaterowaniem w host family?
hej!!
kurs jest do przejscia wiec sie nei martw!!!!ja np na wlasne zyczenie polozylam egzamin bo chcialam uciec!!!!ale jakbym sie przylozyla to zaliczylabym go spokojnie!!!!co do host family??hmmmmm....zalezy na jaka rodzine trafisz!!!!my trafilysmy do takiej rodziny ze w pierwszysch 2 tygodniach bylo jeszcze oki a pozniej nasza lady zaczela nam mowic co nam wolno a co nie!!!!
zastanow sie czy naprawde warto tam jechac!!!!!ja np nie polecam!!!!gra niewarta swieczki!!!to jednak jest Twoja decyzja!!!zycze powodzenia!!!
uciekłas......to znaczy że nie warto tam sie ubiegać o pracę? to co mówią na rozmowach i w dokumentach ma się nijak do rzeczywistości? jesli mozesz to napisz cos wiecej mój numer [gg]
Ostanio byl program angielskiej TV gdzie byli ukryci reporterzy i wyszlo na jaw jak tam jest okropnie! Jak ciezko pracujesz, nie masz wolnego, a wogole kto to widzial zeby trzeba bylo placic za kurs???i za uniform tez?
w zadnej porzadnej firmie lotniczej nie trzeba placic za nic. Ja dostalam wszystko za darmo i jeszcze jak chodzilam na kurs to mi placili:-)
Ja mam 15 lat i bardzio marze aby byc stewardem. Wielu z wam pewnie sie smieje ale mi naprawde na tym zalezy. Juz znam dobrze Angielski i Hiszpanski no i oczywiscie polski czyli 3 jezyki. CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC CO MAM ZROBIC, DO JAKIEJ SZKOLZ ISC MIESZKAM W POZNANIU PROSZE O POMOC MOJ MAIL [email] 572894rnDZIEKUJE
Ja mam 15 lat i bardzio marze aby byc stewardem. wielu z wam pewnie sie smieje ale mi naprawde na tym zalezy. juz znam dobrze angielski i hiszpanski no i oczywiscie polski czyli 3 jezyki. chcialbym sie dowiedziec co mam zrobic, do jakiej szkolz isc mieszkam w poznaniu prosze o pomoc moj mail [email] 572894rndziekuje
Ja mam 15 lat i bardzio marze aby byc stewardem. wielu z wam pewnie sie smieje ale mi naprawde na tym zalezy. juz znam dobrze angielski i hiszpanski no i oczywiscie polski czyli 3 jezyki. chcialbym sie dowiedziec co mam zrobic, do jakiej szkolz isc mieszkam w poznaniu prosze o pomoc moj mail [email] 572894rndziekuje
Witam wszystkich bardzo serdecznie:)rnJestem po rozmowie rekrutacyjnej przeprowadzonej w Warszawie.Oczywiscie zostałam zaproszona do dalszego etapu czyli "Szkolenie w Dublinie"-jednak bardzo sie waham zwłaszcza po tych wszystkich komentarzach.MAM JEDNAK PYTANIE DO ASI-GOSCIA=BAdz tak uprzejma i zdradz co nalezy zrobic aby otrzymac propozycje pracy jako stewarsess'a w tym szkolenie odbyc za darmo a mundur dostac gratis??????rnPozdrawiam CLAIRE
Czesc Claire,

W Raynair nie dosc ze musisz placic za kurs to jescze miesiecznie musisz im placic za uniform!! Jak chcesz isc do Virgin albo do Britishto najlepiej odwiedz ich strony internetowe bo tam oni zawsze chca nowych ludzi.

Jak chcesz to napisz do mnie na [gg]
Hej!
Zddecydowałaś się na wyjazd na szkolenie?? Ja się teraz po przeczytaniu listów też trochę waham-ale w sumie piszą same osoby, które zrezygnowały ze szkolenia po zapoznaniu się z wysokością opłaty za kurs, a nie ludzie, którzy byli na szkoleniu, przeszli je i już pracują.
Co myslisz teraz po kilku dniach??
Są tu jeszcze osoby które wybierają się na szkolenie 23.10 do Dublina???
Dajcie znać.
wlasnie wrocilam z rekrutacji w warszawie. No i nie ma na co narzekac.wzsystko przedstawili. kawe na lawe wylozyli od razu. Wszystkie koszta zostaly przedstawione. wiec jesli sie ktos decyduje to jest swiadomy co wybiera no chyba ze sie czegos po angielsku nie zroumialo:)Atmosfera mila obsluga tez. Jak dla mnie to sie nie oplaca wiec reszcie zycze powodzenia:) Pozdrawiam. Dzieki za to forum bo wiele mi pomoglo i nie tylko te opinie negatywne ale po prostu to ze mozna bylo porownac to co oni mi powiedzieli a co tu przeczytalam.pozdrawiam
ale numer :D rnDostałem dzisiaj takiego mail'arnTerminy kursów dla stewardów i stewardess do irlandzkich linii lotniczych odbędą się w następujących terminach:rn- 25.09.2006 ( kurs w Dublinie)rn- 30.10.2006 (kurs w Dublinie)rn- 01.11.2006 (kurs we Wrocławiu, ewentualnie może rozpocząć się 02.11.2006ale o zmianie poinformuję)rnrnWROCŁAW zaprasza :D bo do Dublina nikt nie ma zamiaru lecieć :D
cześć Ewinko! Ja też po dokładnym zapoznaniu się z przykładowym kontraktem zrezygnowałem. To mi się nie kalkuluje. Nie zaprzeczam, że opinie na temat pracy w ryanair krążące po necie też miały wpływ na moją decyzję, aczkolwiek biorę poprawkę na to, że może być w nich sporo przesady. Ale przynajmniej przez wakacje nauczyłem się pływać i zmieniłem okulary na szkła kontaktowe :)
No ja wlasnie sie zastanawiam, czy nie isc juz na ten kurs od 25 wrzesnia w Dublinie ale jest tyle sprzecznych komentarzy ze sama nie wiem. Mysle jednak że zawsze warto spróbowac i jest to jakas szansa na nowe doswiadczenia...co zdecydowałas? Czy slyszałas moze jakies pochlebne opinie na temat pracy w Ryanair? :) Czuje, że jak zdecyduje sie na to to tak jakbym sama na siebie wydala wyrok....
taaa....myslę ze bylysmy na tej samej rekrutacji:) Szukam kontaktu z osobami które decydują się na kurs we wrzesniu bądz w październiku w dublinie. (krótko mówiąc, po przeczytaniu tych wpisów....SZUKAM TYCH ODWAŻNYCH DESPERATÓW:)
wejdz na strone ryanaira.tam jest zakladka "praca" i poczytaj sobie:)a jak sie na prawde pracuje w tej firmie przekonasz sie sama...owszem czyjes opinie moga byc pomocne ale nie kieruj sie nimi za bardzo.powodzenia!
Hej Gowro...a czy Ty moze miales przyjemnosc tam pracowac? Ja zastanawiam sie czy wogóle przy zarobkach 1100 euro da sie coś zaoszczędzić i jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem-chodzi o koszty miesięczne za mieszkanie na jedną osobę(przeciętnie) bo wiadomo ze nie wszędzie jest tak samo(różne bazy).pozdrawiam
Ludzie, zauwazcie, ze wiekszosc wpisow nie dotyczy samej pracy w Ryanair, a jedynie warunkow, tzn. oplaty za kurs, zakwaterowanie itp. Ile jest wpisow rzekomych pracownikow Ryanaira, mozna policzyc na palcach jednej reki. Faktycznie, oplata za kurs nie jest moze niska, ale nikt nikogo nie namawia do podjecia tej pracy.
Ja mam informacje z pierwszej reki, od osoby pracujacej w WizzAir jak rowniez w Ryaniar i jak w kazdej pracy ktos jest zadowolony mniej, a ktos bardziej. To przeciez normalne. Czekam jeszcze na kontakt z osoba, ktora niedawno rozpoczela tam prace. Sam zadeklorowalem udzial na kursie we Wroclawiu, 1 lub 2 listopada. I tez jak wiekszosc z was zastanawiam sie nad podjeciem tej pracy, ale mimo wszystko sprobuje.
Osoby, ktore wybieraja sie tez na kurs do Wroclawia oraz chcace konstruktywnie i rzeczowo porozmawiac o sprawie prosze o kontakt mailowy: [email] lub gg. 3395835. Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
Ludzie, zauwazcie, ze wiekszosc wpisow nie dotyczy samej pracy w Ryanair, a jedynie warunkow, tzn. oplaty za kurs, zakwaterowanie itp. Ile jest wpisow rzekomych pracownikow Ryanaira, mozna policzyc na palcach jednej reki. Faktycznie, oplata za kurs nie jest moze niska, ale nikt nikogo nie namawia do podjecia tej pracy.
Ja mam informacje z pierwszej reki, od osoby pracujacej w WizzAir jak rowniez w Ryaniar i jak w kazdej pracy ktos jest zadowolony mniej, a ktos bardziej. To przeciez normalne. Czekam jeszcze na kontakt z osoba, ktora niedawno rozpoczela tam prace. Sam zadeklorowalem udzial na kursie we Wroclawiu, 1 lub 2 listopada. I tez jak wiekszosc z was zastanawiam sie nad podjeciem tej pracy, ale mimo wszystko sprobuje.
Osoby, ktore wybieraja sie tez na kurs do Wroclawia oraz chcace konstruktywnie i rzeczowo porozmawiac o sprawie prosze o kontakt mailowy: [email] lub gg. 3395835. Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
Mam prośbę, moja kuzynka jest stewardessą i mieszka gdzieś w Warszawie.
Nie mam jej adresu który teraz muszę przesłać na potrzeby sądu. Nazywa się Katarzyna K. pochodzi z Brzegu. Proszę o pomoc.
Witam!rnTez wybieram sie na kurs do Dublina, ktory ma sie rozpoczac 30.10.2006.rnMilo by bylo wybrac sie tam juz z kims znajomym:) A bylas moze 22.08.06 na spotkaniu w Warszawie? Moj mail to: [email] - odezwij sie:)rnPozdrawiam
Witam, czy ktos wybiera sie na kurs do Wroclawia 2 listopada 2006?? Jesli tak, to prosze o kontakt, dobrze by bylo zapoznac sie jeszcze przed kursem:) Moj mail: [email] [gg] . Pozdrawiam!
Ja sie wybieram na szkolenie 24 wrzesnia do dublina, lot z wrocka ........
Również szukam ludzi jadących do Dublinu 30 października. Odezwijcie się -w grupie raźniej:) [email]
WITAM WSZYTKICH ZAINTERESOWANYCH.

NIE JESTEM Z BRANZY LOTNICZEJ ALE DWA DNI TEMU WIDZIALEM PROGRAM DOKUMENTALNY W IRLANDZKIEJ TELEWIZJI NA TEMAT RYANAIR. WLOS MI SIE NA GLOWIE ZJEZYL PO OBEJRZENIU TEGO PROGRAMU, NIESTETY DORGIE PANIE (STANOWICIE WIEKSZOSC NA TYM FORUM) JEST TO BEZLITOSNA PRAWDA. W FILMIE WYPOWIADALI SIE PILOCI RYANAIR (Z ZACIEMNIONA TWARZA I ZMIENIONYM GLOSEM), OPOWIADALI JAK TO LATAJA PO 9 GODZIN!!! BEZ ODPOCZYNKU, MAJA TYLKO 45 MIN. NA PRZYGOTOWANIE SIE DO DANEGO LOTU, NIE MAJA MOZLIWOSCI ODMOWIENIA KIEDY POCZUJA SIE ZLE PRZED WYLOTEM. A JUZ NAJBARDZIEJ WSTRZASAJACE BYLO WYZNANIE PILOTA KTORY MUSIAL LECIEC DZIEN PO SMIERCI SWOJEGO DZIECKA!!? NIE UWIERZYLBYM GDYBYM NIE LATAL RYANAIR. NIESTETY TO PRAWDA. SAMOLOTY NOTORYCZNIE SPOZNIAJACE SIE TO JUZ STANDARD. HISZPANSKIE STEWARDESY MOWIACE LAMANA QUASI-ANGIELSZCZYZNA, PRZEDSTAWIAJACE PRZEPISY BEZPIECZENSTWA NA POKLADZIE LUB OBSLUGA NAZIEMNA INFORMUJACE TYM DZIWNYM JEZYKIEM O ZMIANACH GATE-OW NA LOTNISKU. CZESTO TRAFIALEM NA PILOTA, KTORY NAJWYRAZNIEJ CHCIAL POWTORZYC WYCZYNY Z 11 WRZESNIA 2001 W NOWYM JORKU (PRZEPRASZAM ZA SKOJARZENIE).
A CZARE GORYCZY PRZELALO WYZNANIE MOJEGO KOLEGI - IRLANDCZYKA, PILOTA WOJSKOWEGO SMIGLOWCA, KTORY POINFORMOWAL MNIE ZE RYANAIR SZKOLI LUDZI Z ULICY NA PILOTOW!!!!!. PROGRAM KTORY OBEJRZALEM + MOJE DOSWIADCZENIA SPOWODOWALY ZE JUZ NIGDY JA CZY TEZ MOJA ZONA NIE WSIADZIEMY DO SAMOLOTU RYANAIR, CHOCBY NAWET MIELI OTWORZYC POLACZENIA DO PCINA LUB KOZIEJ WOLKI. WY NATOMIAST DROGIE PANIE MACIE NAPEWNO TYLE INTELIGENCJI I WDZIEKU ZE SPOKOJNIE MOZECIE MIERZYC WYZEJ NIZ TANIE LINIE LOTNICZE.

POZDRAWIAM

PASAZER
Wlasnie sciagam ten film z netu. Zgadza sie, ze piloci i obsluga samolotu lataja czasami ponad norme. Rowniez zdazaja sie pewne ekstremalne przypadki przedstawione w tym filmie. Jednak wezcie pod uwage to, ze Ryanair zatrudnia kilkadziesiat tysiecy pracownikow w calej Europie i jak w kazdej duzej firmie znajda sie osoby niezadowolone z warunkow pracy. To jest normalna sytuacja. Nigdy nie bedzie tak, ze wszyscy sa zadowoleni.
W wiekszosci osoby podejmujace ta prace nie maja wielkiego doswiadczenia zawodowego i na poczatek nie maja mozliowsci podjecie lepiej platnej pracy za granica. A ta praca dla wielu moze byc dobrym punktem startowym, do poszukiwania jeszcze lepszej pracy.
Ja osobiscie posiadam informacje od osob, ktore pracuja w Ryanairze i WizzAirze i sa to osoby zadowolone. Jednoczesnie trzeba podkreslic, ze praca nie jest lekka, jednak zarobki nie sa takie najgorsze jak na poczatek. Nikt wiecej nie da niz minimum w Anglii czy Irlandii, osobie bez doswiadczenia. A tutaj jest praca inna niz wszystkie. I kazdy sam musi podjac decyzje czy sie nadaje do tej pracy czy nie.
Ja nadal poszukuje osob, ktore wybieraja sie na kurs do Wroclawia 2 listopada. Moj mail: [email] lub [gg] .
Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia!!!
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 382

 »

Pomoc językowa