Tanie rozmowy z Holandii do Polski?

Temat przeniesiony do archwium.
Hi, tak czytam te wszystkie listy i widze, ze jesli sie o cos pyta to najczesciej dostaje sie odpowiedz;)) A wiec ja tez mam do Was taka male prosbe... Doradzcie mi jaka holenderska kate do komorki powinnam kupic, no aby przede wszystkim tanio dzwonic do Polski; Acha! I moze ktos sie orientuje czy sa w Holandii jakies prefiksy obnizajace polaczenia?
Serdeczne dzieki, pozdrawiam.
mam pytanie odnosnie polaczen z holandii mam podobny problem jak kolezanka: jaka kartke kupic zeby mozna bylo tanio dzwonic na stacjonarne do Polski? albo moze tez na komorke ale na kom zawsze bedzie drozej.
jeśli chodzi o karty do telefonów kom. to najtańsze połączenia oferuje chyba Telfort,(sama jej używam) natomiast najdroższa jest KPN(zwykły sms kosztuje ok.0,40 ct) Jednak mimo wszystko proponuje dzwonić czy to na komórkę czy na stacjonarkę(jeszcze lepiej) z Holandii do Polski ze specjalnych lokali przeznaczonych do tego celu,jest to tzw. Belhuis lub Interbel,mieszczący się prawie w każdym mieście i mniejszym miasteczku,a rozmowy są naprawde taniutkie,przykładowo za jakieś pół godziny gadki płace ok.10 euraków.w zależności od miasta za 1 minutę placi się w granicach 0,20-0,30 centów.W takim lokalu mieści się kilka budek tel,a ponadto są komputery i można skorzystać z internetu( 2 euro za 1h).
pozdr.
hej, ja zwonie do Polski za 0.6 euro. wybierasz nr [tel]czekasz az babka skonczy gadac i wybierasz nr do Polski. powodzenia
albo dzwon ze skype na domowy jesli masz internet i komputer, jezeli masz konto w banku lub masz numery swojej lub znajomego karty kredytowej zaladujesz sobie konto i dzwonisz na stacjonarny lub komorke:rnPoland € 0.017 rnPoland - Mobile € 0.200 rnPoland-Gdansk € 0.017rnPoland-Toll Free € 0.000 rnPoland-Warsaw € 0.017
karta ortel lub lebara dzwonisz do polski na stacjonarne za 12 centow to chyba tyle po co ci prefixy
a ja mam pytanie jaką holederską kartę najlepiej kupić żeby były najtańsze sms do Polski?? pozdrawiam :))
czesc wiesz co ja sie nie orientuje akurat w sprawach kart ale mam inne pytanie w jakim miescie w holandii jestes ja w bredzie i nieznam tu nikogo jak cos to podaj mi jakies namiary na siebie by sie spotkac
polecam Wam ten adres http://www.holandia.wnecie.info/2007/09/11/tanie-poczenia-z-holandii-do-polski/

dowiecie sie troche o tym jak tanio dzwonic z Holandii do Polski
witam,
jesli chodzi o wykonywanie polaczen z telefonu komorkowego polecam karte startowa Lebara Mobile, jedynym wymogiem uzytkowania takiej karty jest posiadanie telefonu komorkowego bez blokady SIM
koszty rozmowy: 0,09 euro za polaczenia na numery stacjonarne
0,34 euro za polaczenia na numery komorkowe
Ponad to firma Lebara Mobile posiada pracownikow w Biurze Obslugi Klienta ktorzy mowia po polsku. Wszelkie informacje w postaci SMS-ow rowniez przesylane sa do Klientow w jezyku polskim.
Jezeli natomiast ktos ma dostep do telefonu stacjonarnego na terenie Holandii, polecam strone www.televergelijk.nl, gdzie mozna sprawdzic na biezaco najtanszy numer, glownie najtanszy oznacza 0,01 euro za minute polaczenia z telefonem stacjonarnym. Przed numerem docelowym wykreca sie wlasnie ten numer specjalny. Koszt rozmowy jest wliczony w standardowy rachunek, czyli nie ma zadnych dodatkowych umow, czy tez rachunkow.

Pozdrawiam
zapomnialam, wyslanie SMS do Polski czy tez na terenie Holandii kosztuje 0,09 centow
:)
Dzwoń Za Darmo !!! to jest fajna oferta
DO Niemiec na stacjonarne Za Darmo i 0,36zł min na kom
Wielka Brytania stacjonarne Za Darmo i 0,38zł za min Polska stacjonarne Za Darmo i 0,21zł za min na kom
Chcesz obniżyć rachunki za telefon szczegóły na stronie

http://darmowytelefon.pl/?pid=150
heja! znalazlam dzis w necie taka promocje swiateczna, ktora przygotowal portal eFakt.pl. Dzwonisz na warszawski numer (22) 299 8998, usłyszysz krótką informację,
potem, po usłyszeniu sygnału wybierasz numer abonenta, do którego chcesz dzwonić (np. do Anglii np. [tel]numer telefonu)a następnie wciśnij krzyżyk na telefonie #. Sprawdzilam, to dziala!!! Polecam.

i kończysz kratką #.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2005

 »

Studia językowe