Gdzie najbezpieczniej wyjechać w wakacje do pracy/na praktyki.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Przepraszam, temat będzie dość nietypowy. Jestem w dość ciężkiej sytuacji bo za ponad dwa lata kończę dość ciężkie studia finansów i rachunkowości. Powiedzmy sobie szczerze, bez dobrej znajomości angielskiego żadna poważna firma nie będzie na mnie poważnie patrzeć. Nie przedłużając:
- Szukam bezpiecznej pracy bądź praktyk najlepiej w anglii (bądź innym kraju, gdzie nauczę się angielskiego),
- Praca/praktyki nie muszą być płatne (może być samo zakwaterowanie z wyżywieniem), ważne jest jedynie poznanie języka,
- praca jedynie na okres wakacji, PO ZALICZONEJ SESJI,
- boję się także podróży tzn. nie chce sam zatroszczyć się o dojazd, więc miło jakby był jakiś transport dogodny.
To główne kryteria. Czyli:
- Au Pair z tego co czytałem odpada bo głównie powyżej 6 miesięcy,
- Camp America i inne odpadają bo za wcześnie,
- znalazłem także Global Citizen, który był niemal idealny - ale tam dowiedziałem się, że transport jest we własnym zakresie :(

Na prawdę ludzie pomóżcie, będę dozgonnie wdzięczny!
i może frytki do tego...
Hahaha przezabawne. Ludzie z internetu faktycznie są niesamowicie pomocni.
Ludzie z internetu? :)
we ain't real...
By uniknąć niedomówień, co masz na myśli pisząc "Gdzie najbezpieczniej wyjechać"? Chodzi o 'bezpieczeństwo' zatrudnienia, tak?
Podróży nie powinieneś się bać ponieważ to pierwszy krok ku przełamaniu bariery językowej. Co więcej, często można przeżyć jakąś ciekawą przygodę :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia