Camp Leaders/Camp America 2015

Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna
ja się w końcu doczekałam i dostałam parę dni temu ;) werrrka, ja jakoś na początku listopada byłam już dostępna dla pracodawców i 3 razy byłam "on review" w tym czasie
fajnie ze Szczecin :D ja dokladnie Mierzyn. :)
Hey. Właśnie jestem w trakcie uzupełniania swojego profilu. Jestem juz po podpisaniu umowy z CL. Ja również jadę sama (jeśli uda mi się znaleźć pracodawcę, albo pracodawca mnie :D ) i trochę się obawiam, jeśli na samym początku nie przyjedzie po mnie pracodawca, albo że nie zdążę na drugi samolot, bo niestety nie ma lotów bezpośrednich. Jeśli ktoś zdecydowałby się aplikować z Warszawy to chętnie się z taką osobą skontaktuje. Zawsze raźniej jak jest się z kimś. Nawet w tym samolocie... :) pozdrawiam
szukając opinii nt. camp america i camp leaders trafiłam na forum i okazuje się, że nie ja jedyna jestem ze szczecina :) cieszę się :)
super :) zawsze razem raźniej.
Hej wszystkim!! Też się poważnie przymierzam do campa w tym roku. Tylko nie wiem czy nie jest już za późno.. Jestem z okolic Warszawy. Wybieram sie sama więc chętnie się do kogoś przyłącze bo zawsze raźniej..
mam placement :)
Też mam :D @werrrka gdzie się dostałaś ?
chomikoo sprawdz prywatne wiadomości ;)
hej! długo miałyście 0 review ? ja już tak mam przez pare dni i zaczynam się niepokoić...
hey. Wybieramy się z koleżanką na campa. Praktycznie dopiero wypełniamy aplikację. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji. Jesteśmy z okolic Warszawy.
mail: [email]
tel 518693248
razem zawsze razniej :):):)
Hej! I jak tam? Macie już pracodawców?
hej ja bede kolo bostonu pracowac do 23 sieprnia ktos szuka kogos do podrozy ? :)
Ja konczę 14 sierpień w Colorado, ktoś będzie w sąsiedztwie?
Hej :) jak tam leci w USA? Zostaje ktos do polowy wrzesnia??
Ja zostaje do 3 września. Jest tutaj ktoś kto będzie w NYC mnie więcej w tym samym czasie?
Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie