Szukam koleżanki na wspólny wyjazd do pracy.

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam koleżanki chetnej na wyjazd do pracy za granicę ☺ Niemcy, Holandia lub Anglia. Chciałabym wyjechać najpóźniej na początku września. Samej strach a we dwójkę zawsze raźniej
Cześć też chciałabym wyjechać za granicę ale nie mam z kim a samej to strach.Jeśli nadal szukasz koleżanki do wspólnego wyjazdu to podaj meila napiszę do Ciebie i może udałoby nam się wyjechać razem.
hej dziewczyny, czy któraś z Was już wyjechała, a może wciąż szuka koleżanki do wspólnego wyjazdu ?
Ja szukam :)
Wszyscy szukaja tylko nikt nie ma odwagi wyjechac....
Zobaczcie ile jest pomocnych dloni naprawde...
Wyzej sie oglasza misia...Ja juz nie mam cierpliwosci bo odwaznych nie brakuje ale tylko w pisaniu...
Gdy pisze gdzie jest praca kazdy kontakt to albo watpia lub chca zaraz zarabiac krocie...
Czemu nikt nie potrafi zrozumiec ze aby zaczac pracowac trzeba gdzies zaczac mieszkac...Pisza pytaja o pomoc a jak przychodzi co do czego to dowiaduje sie ze jestem malo-wiarogodny.....Ok nie ma sprawy gdy podaje czyli nawet kopiuje gdzie szukaja ludzi do pracy tez zle...Wiec chyba trzeba dac sobie spokoj,,,Po co chciec komus pomoc?Wiem jak nie chce nic za pomoc jestem malo-wiarogodny...Ok jedzcie w ciemno bo byli i tacy a moge przeslac komus zainteresowanemu jak szybko wrocili i teraz chca pomocy lecz jeszcze bym pozyczyl pieniedzy tym razem...A moze zacznijcie placic za pomoc-nie bede mowil tu oszustom bo niektorych moge obrazic bo sa oszusci i ci ktorzy biora i pomagaja...Zyczyc tylko powodzenia odwaznym jadacym ot tak moze sie uda....
Witam szukam koleżanki chętnej do wyjazdu do angli ewentualnie Szkocja ale takiej pewnej na 100% wyjazd koniec czerwca. Jeśli jesteś zainteresowana pisz [email] lub fb ewelina Seklecka a ja się odezwę przedział wiek 20- 30 lat. POZDRAWIAM
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą