Bridge Agency- ktoś korzystał?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, ostatnio znalazłam ta firmę i jestem jej ciekawa mam wiele pytań i mam nadzieje ze jest tu ktoś kto mógłby podzielić sie swoimi doświadczeniami:)
1.Czy wyjechaliscie do Australii po studiach czy przed? Jestem ciekawa waszej historii, dzięki której się tam znaleźliście:)
2. Na jakim poziomie był wasz angielski?
3.Jak wygląda kurs angielskiego w Australii i w jakiej szkole zapisaliscie się na kurs??
4.Udało wam sie z łatwością znaleźć tam pracę czy jednak ciężko było? (Jak wyglądają zarobki tam, czy ciężko się utrzymać).
5. Chciałabym wyjechać z chłopakiem jednak nie należy on do osób które chciałyby studiować (zresztą nie posiada matury) i czy trudno byłoby mu się tam odnaleźć, znaleźć pracę itd.?
5. Jak z zakwaterowaniem, trudno jest tam wynająć np. Kawalerkę w dobrej cenie? Jak wyglądają opłaty na tle zarobków (tak mniej więcej)?
6. Ile wyniósł was koszt wyjazdu oraz zalatwienie wszystkich formalności (kurs, mieszkanie, wiza itd.) Czy można jakoś te wydatki rozłożyć na raty ?
7. A na koniec czy załujecie wyjazdu tam? Zamierzacie tam zostać juz czy jednak chcecie wrócić do Polski? W porównaniu z Polską gdzie wam się lepiej żyje?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi mam nadzieje że wypowiecie sie szczerze na ten temat, gdyż jest to dla mnie bardzo ważne:)

 »

Pomoc językowa