Crewe

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos jest moze w Crewe? prawdopodobnie wybieram sie tam do pracy na rok czy moze ktos napisać jak tam jest? pozdrawiam ;)
Jest dobrze> Ja tez tam mieszkam jesli masz ochote popisac lub pogadac to moj mail [email] pisz kiedy chcesz moze spotkamy sie na kawe
Mieszkam 15 minut autobusem od Crewe w pobliskim miasteczku.Jestem tu 3 tygodnie i jak narazie bardzo mi sie tu podoba. Czy ja tez moge z wami wypic kawke? :)
CZesc Iwonko
Mam do ciebie małe pytanko: Ja tez wybieram sie do Crewe z moim chlopakiem z agencji z Olsztyna 4global na pilsudzkiego, polaczona jest chyba z swis exchange international-zaproponowali nam wyjazd do fabtyki na pakowanie towarow. Czy moze slyszlas o ktorejs z tych agencji badz twoj znajomy/a kozystali z ich ofert. Ostatanio czytam na forum ze wiele osob jedzie do Crewe i pracyje tylko po kilka dni bo jest tyle Polakow ze wiecej chetnych rak do pracy niz miejsc pracy.
Z gory dziekuje za odpowiedziec i Pozdrawiam
czesc!!wlasnie szukam wiadomosci o crewe!!! moj tat jedzie tam!!a ja do niego mam dojechac za 2 tygodnie!!napisz cos o tej miejscowosci!@!/ ??:) milego dnai asia
witam serdecznie,

wybieram sie do Was na dniach:) Moglibyscie mi napisac, jak najtaniej do Was dojechac? Jade z Poznania :)

Pozdrawiam serdecznie
Witam!
Prawdopodobnie jadę do Crewe za kilka dni. Gdzie mogę dowiedzieć się czegoś o tym mieście?
Pozdrowionka.
[email]
Czesc, jakis czas temu moja mama pojechala do Crewe i to tez do pakowania towaru. Zgodze sie z Toba ze ejst tam połno ale to pelno Polakow ale to nie jest powud aby miec watpliwosci co do wyjazdu.Młodemu czlowiekowi jest tam poprostu nie sposob nie znalesc jakiej kolwiek pracy wystarycz tylko chciec.
Pozdrawiam z Olsztyna ;)
Hey, oglaszam konkurs na najlepszych kochankow, wejdzcie na gowork.pl/forum, dzial praca za granica :)

buziak
Czesc sorki że tak pozno pewnie że możemy sie spotkać na kawę jakby co to pisz ma maila, to wymienimy sie telefonami. Asika
Cześć,
od 12.01.zaczynam pracę w Crewe. Mialbym pytanie odnośnie jeżdżenia na rowerze górskim. Czy są w okolicy ciekawe ścieżki rowerowe, górki, miejsca do obejrzenia, i.t.p ?
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za informacje
http://www.polskiecrewe.net - ogloszenia, praca, forum, porady etc!
Zapraszamy!
Witaj Kraki :)
Czy wyjazd do Crewe się udał?
Też jestem z Poznania.
Szykuję się na wyjazd. Znam komunikatywnie angielski.
Jakby co odezwij się na maila mojego.
Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą