obozy językowe - USA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Chciałam zapytać czy nie wiecie czegoś na temat obozów językowych organizowanych w Polsce, które odbywałyby się w Stanach? Miałam okazję jechać w najbliższe wakacje na Wyspy, ale nie zdecydowałam się, bo szczerze mówiąc nie lubię brytyjskiej wersji angielskiego i nie chcę rozwijać swojej znajomości języka w tym kierunku. Będę wdzięczna za jakieś informacje.

Pozdrawiam.
up, podbijam
up, nikt nie jest w stanie napisac czegokolwiek na ten temat?
Hey, naturalnie, że są obozy językowe organizowane w USA..Ich cena jest wyższa aniżeli tych na Wyspach, ale obozy są bardzo ciekawe- ze zwiedzaniem USA i poznawaniem kultury... Szczerze mówiąc, aby znależć obóz w USA, który nas szczególnie interesuje to trzeba się troszeczkę naszukać , bo prawdę mówiąc teraz na topie jest UK i wiele biur po prostu nie ma USA w swojej ofercie...Opłata rejestracyjna za taki kurs wynosi 100 $ , za tydzień pobytu płaci się od 200 $ + bilet i opłaty wizowe......
Ale na pewno się to opłaca !!!
Jeżeli nie chodzi o zwiedzanie kraju tylko o sam język to może lepiej poszukac obozu, który prowadza amerykanie? Byłam na takim we wakacje, odbywał sie w Bukowinie tatrzańskiej - rewelacja!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Olimpiada języka angielskiego