Prośba o wskazówki przy wyjeździe do UK

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest ktoś na forum kto obecnie mieszka i pracuje lub uczy się w Anglii? Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda tam aktualnie sytuacja z pracą i kosztami życia. Jestem zdecydowany na wyjazd i poczyniłem w tym kierunku już jakieś kroki (m.in. powtarzam język itp.). Będąc już tam na miejscu zamierzam uczestniczyć w kursach językowych aby podszkolić język. W przyszłości również może nawet rozpocznę jakieś ciekawe dla mnie studia. Na ten moment szukam jakiejś pracy na start oraz pokoju żeby mieć swój niezależny kąt.
mieszkam w anglii juz kilka lat i to zależy co do pracy i mieszkania to zależy w jakie strony anglii chcesz jechać????duży wybór a uważam że najlepszą radą dla wszystkich jest poprostu to by NIEUFAĆ POLAKOM bo na emigracjii to polak polakowi tylko wrogiem owszem zdażają sie dobrzy ludzie ale trzeba poprostu uważać na niektóre znajomości
UK jestr teraz w najwiekszej recesjii jaka moze byc.
>>>Będąc już tam na miejscu zamierzam uczestniczyć w kursach językowych aby podszkolić język.
...to bedzie kosztowac sporao- a kto bedzie placil za to?
>>>Na ten moment szukam jakiejś pracy na start oraz pokoju żeby mieć swój niezależny kąt.
...i jak z szukaniem, czy znalazles cos?
Bo to naprawde nie jest dobry pomysl jechac w ciemno, myslac, ze cos sie znajdzie na miejscu. Za duzo ludzi szuka pracy.

 »

Studia językowe