prosze o pomoc;))

Temat przeniesiony do archwium.
witam;)

Moja prośba jest taka;
od 3 lat co wakacje jezdze na kursy jezykowe do Londynu. W tym roku kończe 18 lat i w grudniu zdaje FCE i planuje znow jechac do londynu..chce jechac znow do szkoly ale chciałabym juz jako pracownik a nie uczen..i moje pytanie jest takie, czy wie moze ktos gdzie i jak mozna to załatwić?? moze moglabym uczyc najmlodsze dzieci ang bo ja widziałam osoby w moim wieku robiace to albo choc pracowac jako organizator activites i np podczas wyjscia w londyn zaprowadzac ludzi i udzielac informacji w szkole na temat imprez itd itp..nie chodzi tu o pieniadze wiec nie musi to bys nie wiadomo co, poprstubardzo zalezy mi na pracy w takiej szkole;)

jesli ktos co swie prosze o pomoc;)
Może po prostu napisz do tej szkoły, czy nie mogliby Cię zatrudnić na lato w takim charakterze?
zgadzam się z mg, najlepiej napisać do tej szkoły osobiście lub zadzwonić. Spróbuj też poszukać na googlach, jest dużo takich szkół językowych, np:
1) www.dolondynu.com
2) www.polska-anglia.co.uk/kursy%20wakacyjne%20dla%20mlodziezy.htm
3) www.lektor.com.pl/zagraniczne/kursy_ang_0.htm
to tylko przykładowe, które ja znalazłam.
Po prostu wpisz w wyszukiwarce: wakacyjne szkoły językowe w Londynie, lub kolonie czy obozy językowe i poszukaj:)

Co do samej pracy to masz już w tym doświadczenie ze strony uczestnika, więc mogłabyś się wykazać pewnymi umiejętnościami. Jeżeli chodzi o uczenie to nie wiem, może być ciężko bo będziesz dopiero zdawać FCE ale 3mam kciuki i powodzenia!
no tak napisałam oczewiscie napisalam do tych szkół, była to pierwsza rzecz. Ale pytam poniewaz moze ma ktos juz z tym doswiadczenie i było by mi łatwiej z rada:) dzieki wielki za linki!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia