Gramatyka języka angielskiego

Bogata baza gramatyki języka angielskiego. Szczegółowe omówienie zasad budowy i użycia poszczególnych zagadnień. Mnóstwo przykładów oraz pełnych zdań z nagraną wymową rodowitego Anglika. Podana w przystępny sposób teoria została uzupełniona licznymi interaktywnymi ćwiczeniami na różnych poziomach trudności, dostosowanych do stopnia zaawansowania użytkownika.

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.
Komentarze (138)

rzetelne materiały, świetne do nauki i do odświeżenia sobie już znanych zagadnień. Fajnie gdybyście popracowali nad szatą graficzną strony, obecnie poruszanie się po niej jest mało intuicyjne, momentami wręcz irytujące,strona wygląda jak sprzed 10-15 lat, za mała czcionka, generalnie bałagan i chaos.

TA STRONKA JEST NAJLEPSZA. NAUCZYŁAM SIĘ ANGIELSKIEO PRZEZ NIECAŁY MIESIĄC.
POLECAM:)

aaaaaaaaaaaa

Bardzo fajna i przydatna strona, to dzięki Wam nauczyłem się co jak i kiedy w czasach past, present, future oraz czasowników nieregularnych. Pozdrawiam.

Dlaczego taka kolejność w kursie:
1)Present Continuous
2)Present Simple?
Jak najlepiej poruszać się po ang.pl żeby niczego nie pominąć?

45 lat studiować no no, skończyłes je chociaż ?

Do Kereb - porada - jeśli chcesz się czegoś nauczyć jak najlepiej, to nie korzystaj tylko z jednego źródła, czym więcej, tym lepiej. Ja z kilku źródeł użyłem się HTML-a i CSS-a.

Uwielbiam tą stronę. Zawsze tu zaglądam, kiedy uczę się na jakiś test :D

Czy znajduje się tu cała angielska gramatyka? Jeżeli nie, to jakich tematów brakuje?

Świetna strona, bardzo dobre wyjaśnienia i ćwiczenia, z przyjemnością tu zaglądam.

Super strona. Droga redakcjo, fajnie jakbyście jeszcze częściej odpisywali na komentarze. To podniosłoby jakość tej strony, która i tak już jest genialna.

Strona bardzo przydatna i przejrzysta, fajnie, że w Ćwiczeniach została dodana opcja ściągnięcia PDFu. Co można by dodać gramatycznie to jeszcze Future in the Past, coś z czym uczniowie mogą mieć problem.

nice stroneczka mordeczko

Dzien dobry w Nowym Roku i wszystkiego najlepszego.
Juz mialem nadzieje, wprawdzie zludna, ze w nowym roku strona zostanie wzbogacona o wyszukiwarke, coz pozostaje nadzieja i czekanie

przydałoby się jeszcze możliwość odsłuchania jak się wymawia poszczególne słowa

super strona, przydałoby się jeszcze możliwość odsłuchania jak się wymawia poszczególne słowa

swietna strona - tylko wyszukiwarki brakuje

Magdaleno FL tutaj linkacz: https://niemiecki.ang.pl/
Mam nadzieję że pomogłem

Bardzo dobra, świetnie zorganizowana strona. Dziękuję. Brakuje mi jednak wyszukiwarki np. chciałabym szybko dotrzeć do zagadnień związanych z "could". Póki co trzeba szukać, co bywa nieco uciążliwe ;-)

Rospo1981: gdzie dokładnie brakuje nagrań?