Gramatyka języka angielskiego

Bogata baza gramatyki języka angielskiego. Szczegółowe omówienie zasad budowy i użycia poszczególnych zagadnień. Mnóstwo przykładów oraz pełnych zdań z nagraną wymową rodowitego Anglika. Podana w przystępny sposób teoria została uzupełniona licznymi interaktywnymi ćwiczeniami na różnych poziomach trudności, dostosowanych do stopnia zaawansowania użytkownika.

Komentarze (131)

Uwielbiam tą stronę. Zawsze tu zaglądam, kiedy uczę się na jakiś test :D

Czy znajduje się tu cała angielska gramatyka? Jeżeli nie, to jakich tematów brakuje?

Świetna strona, bardzo dobre wyjaśnienia i ćwiczenia, z przyjemnością tu zaglądam.

Super strona. Droga redakcjo, fajnie jakbyście jeszcze częściej odpisywali na komentarze. To podniosłoby jakość tej strony, która i tak już jest genialna.

Strona bardzo przydatna i przejrzysta, fajnie, że w Ćwiczeniach została dodana opcja ściągnięcia PDFu. Co można by dodać gramatycznie to jeszcze Future in the Past, coś z czym uczniowie mogą mieć problem.

nice stroneczka mordeczko

Dzien dobry w Nowym Roku i wszystkiego najlepszego.
Juz mialem nadzieje, wprawdzie zludna, ze w nowym roku strona zostanie wzbogacona o wyszukiwarke, coz pozostaje nadzieja i czekanie

przydałoby się jeszcze możliwość odsłuchania jak się wymawia poszczególne słowa

super strona, przydałoby się jeszcze możliwość odsłuchania jak się wymawia poszczególne słowa

swietna strona - tylko wyszukiwarki brakuje

Magdaleno FL tutaj linkacz: https://niemiecki.ang.pl/
Mam nadzieję że pomogłem

Bardzo dobra, świetnie zorganizowana strona. Dziękuję. Brakuje mi jednak wyszukiwarki np. chciałabym szybko dotrzeć do zagadnień związanych z "could". Póki co trzeba szukać, co bywa nieco uciążliwe ;-)

Rospo1981: gdzie dokładnie brakuje nagrań?

Bardzo fajna strona do nauki angielskiego, przydałoby się jeszcze możliwość odsłuchania jak się wymawia poszczególne słowa - gratuluję twórcom i życzę dalszych sukcesów w tworzeniu.

TAK JEST! UCZYĆ SIĘ UCZYĆ! JA 45 LAT STUDIOWAŁEM I PISZĘ ROZPRAVKI NA 600 STRON. NAUKA JEST NAJWAŻNIEJSZA. PAN TADEUSZ, LALKA TO MOJE ULUBIONE LEKTURY, CZYTAŁEM WERSJE ANGLOJEZYCZNE I Z TLUMACZENIEM NA HEBRAJSKI. TYLKO DŁUGOLETNIE STUDIA, KSIAZKI, ZADNYCH KOMÓREK I INNYCH TAKICH WYNALAZKÓW JA NIE UZNAJE.

Czy jest też podobna strona do nauki j. niemieckiego?

A jadalej nic nie umiem...

Coś z C1 i wyżeej? :))))) Super zorganizowane treści !

Strona jest świetna! Używam jej do przypomnienia sobie zagadnień z angielskiego, ale również do tego samego wykorzystuję siostrzane strony z niemieckiego i włoskiego :) Bardzo dziękuję autorom tego serwisu za udostępnianie takiej platformy i to jeszcze za darmo!

A jeśli ktoś ma problemy z nauką gramatyki i słownictwa - zapraszam na mojego bloga www.przezzycienaskroty.pl

Gramatyka nie jest taka zła tylko trzeba ją polubić i nauczyć się jej uczyć. Warto oglądać wcześniej filmik o zastosowaniu a później robić ćwiczenia. Znalazłam tutaj ciekawy wątek o nauce gramatyki https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/grammar-in-action-opinie/.
Ja np nie mam problemu z nauką gramatyki nie uczę się wszystkich czasów, ale samych podstaw do tego uczę się słownictwa zwrotami dzięki temu jestem w stanie dużo powiedzieć.

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.