korepetycje online - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

cała Polska (online)

Wybrane miasto

korepetycje online

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja wczoraj, 13:15

1 zł

za 60 minut

 

Angielski online Skuteczne konwersacje (poziom bilingual, bogate słownictwo, brytyjski akcent, poprawna wymowa), korepetycje i przygotowanie do matury (podstawowej i rozszerzonej) oraz egzaminu VIII klasisty z języka …»

aktualizacja 4 dni temu, 16:44

50 zł

za 45 minut

 

Angielski w internetach Indywidualne lekcje języka angielskiego online Udzielę lekcji języka angielskiego zdalnie przez Skype, Zoom lub Messenger + korespondencja mailowa i poprzez wybrany komunikator - aby skorzystać z lek…»

aktualizacja 4 dni temu, 6:22

30 zł

za 45 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 5 dni temu, 11:15

80 zł

za 60 minut

 

Witam, mam na imię Julia i w tamtym roku skończyłam szkołę. Aktualnie jestem studentką filologii hiszpańskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie posiadam poziom B2, który skuteczn…»

aktualizacja 27 cze 2020

35 zł

za 60 minut

 

Veronica Hi, my name is Veronica and I'm a Native Speaker of American English. I graduated English Philology and I'm a fully qualified, self-employed teacher. I've been teaching privately, in se…»

aktualizacja 25 cze 2020

70 zł

za 60 minut

 

Szymon Angielski dla Opornych Twoje dotychczasowe próby nauki języka angielskiego kończyły się niepowodzeniem? Masz dość utartych schematów wiecznie powtarzanych w szkołach językowych? Świadomość rozmowy …»

aktualizacja 24 cze 2020

75 zł

za 60 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 20 cze 2020

65 zł

za 60 minut

 

Joanna Uczę języka angielskiego już od kilkunastu lat, mimo to dalej kocham to, co robię i dają mi radość szybkie postępy wszystkich moich uczniów. Ukończyłam filologię angielską. Pracowałam w szkołach pańs…»

aktualizacja 12 maj 2020

65 zł

za 55 minut

 

Paweł ANGIELSKI Indywidualne zajęcia z lektorem. Zakres materiału na poziomie od 12 roku wzwyż (regular English, szkoła podstawowa i średnia, FC level, matura + rozszerzona, business English etc.). Duża ela…»

aktualizacja 11 maj 2020

80 zł

za 45 minut

 

Adrian Hej, przez bieżącą sytuację siedzisz w domu i się nudzisz? Albo chcesz w ekspresowym tempie nauczyć się międzynarodowego angielskiego? Jesteś we właściwym miejscu. Jestem Amerykańskim Tutorem i organ…»

aktualizacja 25 kwi 2020

40 zł

za 60 minut

 

Katarzyna Łuczak Zapraszam na lekcje przez Skype/ Zoom oraz face to face we Wrocławiu. Uczę w British Council oraz University of Sheffield, piszę wszystkie materiały dla https://theenglishchannel.britishcouncil.org/…»

aktualizacja 24 mar 2020

100 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

centrum 

Witam, Jestem nauczycielką języka angielskiego z wieloletnim stażem, dla której nauczanie języka to nie tylko zawód, ale i pasja. Uczyłam zarówno w przeszkolu, szkole podstawowej, szkole średniej oraz…»

aktualizacja 17 mar 2020

35 zł

za 60 minut

 

Szanowni Państwo, Oferuję swoje usługi w zakresie nauki języka angielskiego. Jestem nauczycielem od 5 lat i nieustannie pracuję w zawodzie. Od tego roku oferuję zajęcia indywidualne oraz korepetyc…»

aktualizacja 12 mar 2020

50 zł

za 60 minut

 

Jestem absolwentką Lancaster University w Wielkiej Brytanii, gdzie otrzymałam licencjat z lingwistyki (first class degree). Mieszkam w Wielkiej Brytanii i posiadam doświadczenie w nauczaniu języka ang…»

aktualizacja 15 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na zajęcia online na każdym poziomie zaawansowania . Oferuję: Naukę opartą na mówieniu która prowadzi do poprawy jakości, płynności oraz szybkości wypowiedzi (konwersacje, przygotowanie do …»

aktualizacja 07 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Angielski w pracy, Business English, Angielski biznesowy, konwersacje Potrzebujesz przygotować się do: - rozmowy o pracę w języku angielskim - spotkania lub prezentacji - audytu w firmie - call’a / …»

aktualizacja 04 lut 2020

120 zł

za 60 minut

 

Witajcie :)) Nazywam się Juanita, jestem nauczycielem hiszpańskiego i angielskiego, udzielam również lekcji z podstaw z języka włoskiego.. Mieszkam w pobliżu Poznania. Języki obce są moją pasją. Cz…»

aktualizacja 09 sty 2020

50 zł

za 65 minut

 

Dominika Zajęcia przez Skype! Jeśli chcesz przełamać barierę i zacząć płynnie mówić w języku angielskim to zapraszam na moje zajęcia online! Wiem, jak ważne jest dostosowanie indywidualnych zajeć dla każdego u…»

aktualizacja 09 gru 2019

45 zł

za 45 minut

 

Krzysztof Witam. :) Język angielski to jedna z moich pasji, o pozostałych możemy porozmawiać właśnie w tym języku. :) Bardzo chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie (od A1/A2 do …»

aktualizacja 28 paź 2019

50 zł

za 60 minut

 

Nel Helloooooo! Uczysz się angielskiego od lat i nadal nie umiesz płynnie mówić ? Nie przepadasz za sztywnym, tradycyjnym nauczaniem? Masz problemy z nauką? Chciałbyś podszkolić akcent? A może jesteś rodz…»

aktualizacja 03 paź 2019

40 zł

za 60 minut

 

Michał Gerczak Witam Cię! Nazywam się Michał. Pomagam ludziom mówić pewnie i bez skrępowania w 5 miesięcy po angielsku za pomocą prostego 5 minutowego ćwiczenia wykonywanego raz dziennie . Dodatkowym efektem ubo…»

aktualizacja 11 wrz 2019

155 zł

za 45 minut

 

Alexander English Online LEKCJE ONLINE - INDYWIDUALNE I W PARACH Zapraszam do nauki języka angielskiego online w przyjemnej atmosferze. Prowadzę zajęcia indywidualne i w parach, a ścieżkę nauki dostosujemy do twoich potrzeb.…»

aktualizacja 03 wrz 2019

100 zł

za 60 minut

 

Jestem uczniem pierwszej klasy liceum. Udzielam korepetycji online z języka angielskiego dla osób na etapie szkoły podstawowej (klasy 1-8). Terminy, w których jestem w stanie udzielać korepetycji nie …»

aktualizacja 28 sie 2019

15 zł

za 60 minut

 

EPROFESS to szkoła z grupą pasjonatów języka angielskiego, z koncepcją i zapałem do nauczania, stawiająca na jakość i profesjonalizm w nauczaniu. Naszą kadrę można określić mianem know – how; nasi lek…»

aktualizacja 09 sie 2019

45 zł

za 50 minut