Wrocław - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

dolnośląskie

Wybrane miasto

Wrocław

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja 3 dni temu, 8:00

1 zł

za 60 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 3 dni temu, 5:46

80 zł

za 60 minut

 

Ewa Nauczyłam się języków łącząc naukę ze swoimi pasjami - pozwól że poprowadzę Cię by udało się to również Tobie! Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia i staram się dopasowywać zajęcia do jego zainte…»

aktualizacja 09 wrz 2020

50 zł

za 60 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 31 sie 2020

60 zł

za 60 minut

 

Marta Podczas zajęć kładę nacisk głównie na rozwijanie umiejętności mówienia oraz dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Pomagam przełamać barierę językową, więc zapraszam wszystk…»

aktualizacja 30 sie 2020

75 zł

za 60 minut

 

Katarzyna JĘZYK ANGIELSKI przez Skype KATARZYNASAWICZ.COM - wszystkie poziomy (A1-C2) - język ogólny - język biznes i branżowy: HR, księgowość i rachunkowość finanse, ekonomia, bankowość - przygotowanie do …»

aktualizacja 26 sie 2020

75 zł

za 50 minut

 

Mateusz Hello there! Wieloletni nauczyciel angielskiego zaprasza do wspólnej nauki języka z dojazdem do Ciebie. Na początku znajdziesz tu odpowiedzi na najważniejsze pytania, które płynnie przejdą w informac…»

aktualizacja 21 sie 2020

60 zł

za 60 minut

 

Veronica  Jestem Native Speakerem języka angielskiego, a dokładnie amerykańskiego i absolwentem UW z tytułem magistra filologii angielskiej. Od dobrych kilku lat uczę w rozmaitych szkołach językowych na tereni…»

aktualizacja 23 lip 2020

70 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na profesjonalne zajecia indywidualne z języka angielskiego dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jestem magistrem filologii angielskiej i Od niemal dziesięciu lat zajmuję się nauczan…»

aktualizacja 13 maj 2020

60 zł

za 60 minut

 

Krzysztof A Absolwent amerykańskiej uczelni udzieli korepetycji Korepetytor i tłumacz - absolwent amerykańskiej uczelni i studiów tłumaczeniowych wydziału anglistyki UWr z wieloletnim pobytem w USA i Wielkiej Br…»

aktualizacja 11 maj 2020

50 zł

za 60 minut

 

Katarzyna Łuczak Zapraszam na lekcje przez Skype/ Zoom oraz face to face we Wrocławiu. Uczę w British Council oraz University of Sheffield, piszę wszystkie materiały dla https://theenglishchannel.britishcouncil.org/…»

aktualizacja 24 mar 2020

100 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Udzielę prywatnych lekcji języka angielskiego na niemal każdym poziomie zaawansowania, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jest możliwość dojazdu do ucznia (na terenie Wrocławia, a najlepiej okolice cent…»

aktualizacja 27 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na zajęcia online na każdym poziomie zaawansowania . Oferuję: Naukę opartą na mówieniu która prowadzi do poprawy jakości, płynności oraz szybkości wypowiedzi (konwersacje, przygotowanie do …»

aktualizacja 07 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Angielski w pracy, Business English, Angielski biznesowy, konwersacje Potrzebujesz przygotować się do: - rozmowy o pracę w języku angielskim - spotkania lub prezentacji - audytu w firmie - call’a / …»

aktualizacja 04 lut 2020

120 zł

za 60 minut

 

Oferuję wspólne zajęcia z języka angielskiego wraz z możliwością dojazdu do Ucznia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu - dorosłych, jak i dzieci i chętnie podzielę się i przekażę dalej …»

aktualizacja 14 lis 2019

50 zł

za 60 minut

 

Ania Hello ! Jeżeli tu jesteś, to pewnie nadal nie umiesz przełamać bariery językowej, zastosować gramatyki w mówieniu, bądź też chcesz po prostu nauczyć się angielskiego od podstaw. Świetnie trafiłeś/-a…»

aktualizacja 19 wrz 2019

70 zł

za 60 minut

 

Michał Gerczak Witam Cię! Nazywam się Michał. Pomagam ludziom mówić pewnie i bez skrępowania w 5 miesięcy po angielsku za pomocą prostego 5 minutowego ćwiczenia wykonywanego raz dziennie . Dodatkowym efektem ubo…»

aktualizacja 11 wrz 2019

155 zł

za 45 minut

 

J. ANGIELSKI dla dzieci i młodzieży, studentów i * przygotowanie do matury * przygotowanie do konkursów i olimpiad * regularna pomoc w nauce bieżącej, w zadaniach domowych * rozwijanie umieję…»

aktualizacja 26 sie 2019

50 zł

za 60 minut

 

Bogna Jeśli szukasz wesołego nauczyciela, dzięki któremu poczujesz się pewnie ze swoim angielskim w mowie i w piśmie, nabędziesz przydatne słownictwo i naturalność wypowiedzi, a przy tym nie będziesz się nu…»

aktualizacja 08 sie 2019

55 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Ken Hello! I am an English Native Speaker from London with ten years’ experience teaching in Wroclaw. If you already know the basics of English I can help you to improve your speaking and listening skills…»

aktualizacja 25 kwi 2019

50 zł

za 60 minut

 

Żaneta Cześć! Zapraszam do nauki dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Oferuję indywidualne zajęcia z dojazdem i doświadczenie zebrane w trakcie łączonych studiów z j.angielskiego i j.hiszpańskiego.  Każdą wsp…»

aktualizacja 06 kwi 2019

50 zł

za 60 minut

 

Damian Cześć, jestem absolwentem UJ filologii języka angielskiego, również po kierunku przekładoznawstwa na uniwersytecie ks. Tischnera. Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Opieram …»

aktualizacja 06 mar 2019

60 zł

za 60 minut

 

Witaj! Cieszę się, że trafiłeś do mnie i wiem, że decydując się na współpracę ze mną osiągniesz pewność siebie i biegłość w mówieniu po angielsku. Dlaczego Ja? Jestem doświadczonym lektorem z 7 let…»

aktualizacja 27 lut 2019

150 zł

za 60 minut

 

Lidiya PIERWSZE PROBNE ZAJECIE 20 zl/ 60 min. FILOLOG, WYKLADOWCA JEZYKA ANGIELSKIEGO I LITERATURY Witam! Mam na imię Lidiya. Udzielę korepetycji z języka angielskiego od poziomu początkowego do zaawansow…»

aktualizacja 10 lut 2019

40 zł

za 60 minut

 

teacher tomek Witam, mam 7-letnie doświadczenie w nauczaniu. Uczyłem w Polsce (szkoły prywatne, korporacje, Uniwersytet Wrocławski) oraz Ameryce Środkowej (szkoły prywatne oraz kursy dla nauczycieli). Nauczę was ws…»

aktualizacja 20 lis 2018

70 zł

za 60 minut

 

Arkadiusz Zapraszam na super intensywny kurs mówienia po angielsku. Spotykając się na zajęcia kilka dni w tygodniu gwarantuję, że: będziesz mówił szybciej po angielsku osiągniesz większą i mierzalną płynność po…»

aktualizacja 09 paź 2018

60 zł

za 60 minut

 

Konwersacje, matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty FCE, CAE, CPE, TOEFL i inne. Lekcje, korepetycje (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, studia). Business English!…»

aktualizacja 01 paź 2018

60 zł

za 60 minut