Toruń - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

kujawsko-pomorskie

Wybrane miasto

Toruń

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja 28 lip 2020

1 zł

za 60 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

- Native Speaker from London - Professional conversational English tutoring - Individual lessons or small group classes (max 5 people) - Help with business terminology inclusive of finance, lega…»

aktualizacja 11 mar 2019

80 zł

za 60 minut

 

Damian Cześć, jestem absolwentem UJ filologii języka angielskiego, również po kierunku przekładoznawstwa na uniwersytecie ks. Tischnera. Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Opieram …»

aktualizacja 06 mar 2019

60 zł

za 60 minut

 

Native Speaker with twelve year experience. CELTA Certificate. Results guaranteed.…»

aktualizacja 06 wrz 2017

50 zł

za 55 minut

 

Anna NAUKA JĘZYKA Z LEKTOREM POLSKIM LUB NATIVE SPEAKEREM Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami i swoimi wynikami. …»

aktualizacja 28 lut 2017

40 zł

za 60 minut

 

Marta Wójcik-Dąbrowska Absolwentka filologii angielskiej UMK oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu, studia podyplomowe: tłumaczenia ekonomiczo-prawne w biznesie. Duże doświadczenie w nauczaniu języka angie…»

aktualizacja 31 sty 2017

40 zł

za 60 minut

 

Obawiasz się egzaminu maturalnego z języka angielskiego? Chcesz poćwiczyć opis obrazka, argumentowanie, negocjowanie? A może gramatyka spędza Ci sen z powiek? Właśnie dla Ciebie powstał kurs Maturalny…»

aktualizacja 19 sty 2017

9 zł

za 50 minut

 

Jestem studentką Filologii angielskiej, która z chęcią pomoże Ci nauczyć się języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszam również najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją p…»

aktualizacja 07 paź 2016

20 zł

za 60 minut

 

Koreperycje z języka angielskiego dla dzieci w wieku gimnazjalnym i młodszym. Pomagam nadrobić zaległości w szkole oraz prowadzę indywidualny program nauczania. Pomagam w nauce słówek i gramatyki oraz…»

aktualizacja 18 wrz 2016

35 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Language Art Studio Motywacja / Wyobraźnia / Indywidualny styl myślenia Rewolucja genialna w swojej prostocie. To na tych filarach opieramy trening z Language Art Studio. W LART trenujemy sztukę komunikacji. To Studio…»

aktualizacja 07 mar 2016

70 zł

za 60 minut

 

Wiesława Pokażemy Tobie, jak prawidłowo komunikować się w języku obcym: - na stacji, lotnisku, - w restauracji, kawiarni, hotelu. Przećwiczysz: - pytanie o drogę i godzinę, - zakwaterowanie w hotelu, - składa…»

aktualizacja 18 sie 2015

25 zł

za 60 minut

 

Alicja Korepetycje z języka francuskiego…»

aktualizacja 08 kwi 2015

20 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na kursy u lektorki/nauczycielki z doświadczeniem we wszystkich rodzajach szkół i rodzajach nauczanego języka (np. biznesowy, prawniczy, egzaminacyjny). Najbardziej skuteczne okazują się me…»

aktualizacja 21 lut 2015

30 zł

za 60 minut

 

Michał Oferuję korepetycje z języka angielskiego w zakresie podstawowym i rozszerzonym, od poziomu szkoły podstawowej aż matury. Jestem studentem pierwszego roku lingwistyki stosowanej. - pomoc w odrabianu …»

aktualizacja 19 sty 2015

20 zł

za 60 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut

 

Sławek Chcesz w końcu przełamać barierę językową? Chciałbyś się nauczyć języka angielskiego nie wychodząc z domu? Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkół językowych? Ucz się angielskiego online. Umów się…»

aktualizacja 20 paź 2014

45 zł

za 60 minut

 

Witam!:) nauczycielka kontraktowa szkoły ponadgimnazjalnej z kilkuletnim stazem, absolwentka/magister filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika…»

aktualizacja 21 wrz 2014

50 zł

za 60 minut