Zgierz - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

łódzkie

Wybrane miasto

Zgierz

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Agnieszka Nasz indywidualny kurs języka angielskiego kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą się nauczyć komunikować w języku obcym (czyli po prostu mówić i to na każdy temat) lub muszą używać specjalist…»

aktualizacja 27 lut 2018

50 zł

za 60 minut

 

Jestem studentem IV-go roku, o ponad 4-letnim doświadczeniu w nauczeniu angielskiego. Posiadam trzy certyfikaty Cambridge - FCE, CAE i CPE. Oferuję korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazju…»

aktualizacja 04 cze 2017

40 zł

za 60 minut

 

Marta Doświadczona lektorka języka angielskiego udzieli korepetycji: - młodzieży (gimnazjum, szkoła ponadpodstawowa) - uczniom przygotowującym się do matury podstawowej, rozszerzonej czy międzynarodowej (I…»

aktualizacja 25 sie 2016

40 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są na wszystkich pozio…»

aktualizacja 14 lis 2015

75 zł

za 45 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut