Lublin - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

lubelskie

Wybrane miasto

Lublin

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 20 cze 2020

65 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na zajęcia online na każdym poziomie zaawansowania . Oferuję: Naukę opartą na mówieniu która prowadzi do poprawy jakości, płynności oraz szybkości wypowiedzi (konwersacje, przygotowanie do …»

aktualizacja 07 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Valeriia Absolwentka UMCS zaprasza na zajęcia z języka angielskiego, polskiego dla cudzoziemców oraz rosyjskiego. Jestem lektorem mobilnym. Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji z dziećmi ponad rok. Staram si…»

aktualizacja 20 paź 2019

25 zł

za 60 minut

 

Sylwia KOREPETYCJE ! Witam! Lektor języka angielskiego oraz Magister European Studies udzieli korepetycji z języka na poziomie szkoły średniej oraz wyższej. Możliwość przygotowania do wyjazdu za granice. Moż…»

aktualizacja 09 paź 2019

60 zł

za 60 minut

 

Oferuję indywidualne zajęcia z języka angielskiego od poziomu edukacji wczesnoszkolnej, aż po przygotowanie do egzaminu maturalnego. Posiadam doświadczenie w pomocy młodzieży w poprawianiu swoich wyn…»

aktualizacja 02 paź 2019

35 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Witaj! Cieszę się, że trafiłeś do mnie i wiem, że decydując się na współpracę ze mną osiągniesz pewność siebie i biegłość w mówieniu po angielsku. Dlaczego Ja? Jestem doświadczonym lektorem z 7 let…»

aktualizacja 27 lut 2019

150 zł

za 60 minut

 

Patryk Jestem studentem III roku filologii angielskiej KUL. Oferuję indywidualne korepetycje z języka angielskiego skierowane do uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej w zakresie…»

aktualizacja 24 paź 2018

30 zł

za 60 minut

 

Witam, Jesteś rodzicem i chcesz dać możliwość swojemu dziecku na nadrobienie zaległości szkolnych czy też wyjście poza schemat przyjęty w szkole? Jesteś osobą dorosłą, która chciałaby przypomnieć sobi…»

aktualizacja 18 sie 2018

30 zł

za 60 minut

 

Aleksandra erdecznie zapraszam na profesjonalne zajęcia angielskiego z dwujęzyczną nauczycielką, specjalistką od pokonywania bariery językowej oraz poprawnej wymowy. Moim celem jest osiągniecie Twojego celu języ…»

aktualizacja 12 lip 2018

120 zł

za 60 minut

 

Witaj, Czy czujesz, że boisz się mówić po angielsku? A czy angielska atmosfera kawiarni o nazwie Klub Paddington oraz darmowa kawka nie rozluźniałby Cię nieco? Pomyśl i zajrzyj na nasz profil FB oraz…»

aktualizacja 14 lut 2018

15 zł

za 60 minut

 

Witam. Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej oraz gimnazjum z języka angielskiego. Pomogę w przygotowaniu się do egzaminu, sprawdzianów oraz przy odrabianiu lekcji. Zapraszam serdeczn…»

aktualizacja 03 lis 2017

20 zł

za 60 minut

 

Wieloletnia nauczycielka akademicka języka angielskiego. Serdecznie zapraszam na lekcje w domu ucznia lub moim. Lekcje dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na terenie Lublina. Lekcje są dopasowan…»

aktualizacja 19 paź 2017

40 zł

za 60 minut

 

I'm a native English speaker offering conversational language sessions to advanced and semi advanced learners. I am very well versed in business English but we do not have to limit ourselves to …»

aktualizacja 15 paź 2017

50 zł

za 60 minut

 

Uwielbiam uczyć! Każdego mojego ucznia/uczennicę staram się zarazić pasją do nauki języka angielskiego! Mam WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE w udzielaniu prywatnych lekcji. Z przyjemnością popracuję nad umie…»

aktualizacja 14 wrz 2017

70 zł

za 60 minut

 

Lektorka w szkołach językowych i tłumacz języka angielskiego o wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu młodzieży i dorosłych podczas zajęć indywidualnych i grupowych języka ogólnego i specjalistycznego …»

aktualizacja 28 maj 2017

50 zł

za 60 minut

 

Witam! Jestem studentką V roku KULu. Oferuję korepetycje z języka angielskiego oraz ukraińskiego na poziomie od podstawowego do średnio zaawansowanego. Zapraszam osoby zainteresowane (uczniów, student…»

aktualizacja 28 lut 2017

25 zł

za 60 minut

 

Anna NAUKA JĘZYKA Z LEKTOREM POLSKIM LUB NATIVE SPEAKEREM Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami i swoimi wynikami. …»

aktualizacja 13 gru 2016

40 zł

za 60 minut

 

Jestem dyplomowaną nauczycielką angielskiego i absolutną pasjonatką kultury Wielkiej Brytanii. Od lat uczę młodzież, studentów i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w Polsce jak i…»

aktualizacja 18 paź 2016

40 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

Rafał Witam serdecznie :) Jestem studentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Z chęcią podejmę się udzielania korepetycji z historii na poziomie od szkoły podstawowej do średniej. Najważniejsze są dla …»

aktualizacja 12 sie 2016

25 zł

za 60 minut

 

Jestem magistrem filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi, doświadczeniem w nauczaniu w gimnazjum i szkole językowej i licznymi sukcesami. Gwarantuję przyjazną atmosferę, posiadam własne m…»

aktualizacja 06 sie 2016

30 zł

za 60 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Artur Nauka angielskiego bez wychodzenia z domu NAUKA ANGIELSKIEGO PRZEZ INTERNET Zajmuję się prowadzeniem korepetycji przy użyciu najnowszych technologii umożliwiających komunikację: internet, telefon i…»

aktualizacja 13 kwi 2016

40 zł

za 60 minut

 

Łukasz "Gdyby język angielski nie był taki prosty, to byłby trudny" ~Paulo Coelho Tak naprawdę, to wymyśliłem ten cytat. Ale coś w nim jest. OFERUJĘ KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - podstawow…»

aktualizacja 03 lut 2016

35 zł

za 45 minut

 

Magdalena Studentka City University of Seattle udziela lekcji języka angielskiego przez SKYPE dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studentów, a także dla dorosłych. W czym mogę pomóc? - p…»

aktualizacja 04 sty 2016

40 zł

za 60 minut

 

Udzielę korepetycji z języka angielskiego- prawniczego na terenie Warszawy i Lublina. Jestem absolwentką prawa i kursów z języka angielskiego prawniczego. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Kancelarii P…»

aktualizacja 09 paź 2015

50 zł

za 60 minut

 

Jestem magistrem filologii angielskiej z ukończoną specjalizacją nauczycielską. Specjalizuję się w uczeniu uczniów ze szkoły podstawowej, gimnazjum, a także liceum. Mam wieloletnie doświadczenie w nau…»

aktualizacja 28 wrz 2015

30 zł

za 60 minut