Zielona Góra - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

lubuskie

Wybrane miasto

Zielona Góra

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko.pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy za…»

aktualizacja 4 dni temu, 12:10

100 zł

za 60 minut

 

Ewa Nauczyłam się języków łącząc naukę ze swoimi pasjami - pozwól że poprowadzę Cię by udało się to również Tobie! Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia i staram się dopasowywać zajęcia do jego zainte…»

aktualizacja 22 wrz 2021

70 zł

za 60 minut

 

Anglikon TEL: 661 747 000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. Angielski to Twój nowy cel? W …»

aktualizacja 23 lip 2021

79 zł

za 60 minut

 

Maria Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego! Prowadzę kursy języka ogólnego, medycznego i biznesowego na poziomach od A1 do B2 . Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty , matury , egzamin…»

aktualizacja 09 wrz 2020

50 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Łukasz Magister filologii angielskiej UAM w Poznaniu. Czynny egzaminator maturalny oraz gimnazjalny Centralnej Komisji Egzaminacyjnej odpowiedzialnej min za egzamin gimnazjalny/egzamin ósmoklasisty oraz matu…»

aktualizacja 16 sie 2018

45 zł

za 45 minut