Zielona Góra - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

lubuskie

Wybrane miasto

Zielona Góra

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Łukasz Magister filologii angielskiej UAM w Poznaniu. Czynny egzaminator maturalny oraz gimnazjalny Centralnej Komisji Egzaminacyjnej odpowiedzialnej min za egzamin gimnazjalny/egzamin ósmoklasisty oraz matu…»

aktualizacja 16 sie 2018

45 zł

za 45 minut

 

Oferuję indywidualne korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Korepetycje z dojazdem oraz on-line przez SKYPE. Ostatnie 17 lat spędziłam w Wielkiej Brytanii, gdzie przez 8 …»

aktualizacja 17 lut 2018

65 zł

za 45 minut

 

Anna NAUKA JĘZYKA Z LEKTOREM POLSKIM LUB NATIVE SPEAKEREM Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami i swoimi wynikami. …»

aktualizacja 28 lut 2017

40 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Angielski przez Skype w wybornej atmosferze z doświadczoną i wykwalifikowaną nauczycielką języka angielskiego. Bez względu na to czy chcesz: - przełamać barierę językową, a nie masz z kim zostawić …»

aktualizacja 18 maj 2016

30 zł

za 55 minut

 

Pochodzę z Guyany Brytyjskiej, pracuje jako native speaker. Dojazdy do ucznia w okolicy ZG lub online- skype.…»

aktualizacja 08 lut 2016

40 zł

za 60 minut

 

Jakub MOBILELANGUAGE Szkoła Języków Obcych specjalizuje się w nauczaniu języków w sposób dopasowany do potrzeb osób uczących się. UCZYMY: - angielskiego - niemieckiego - francuskiego - hiszpańskiego - wło…»

aktualizacja 08 kwi 2015

65 zł

za 60 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut